Yeni Bir Alien Filmi Geliyor Olabilir! 1 – 14754 aliens

Yeni Bir Alien Filmi Geliyor Olabilir!

Yönetmen Neill Blomkamp, yeni Alien projesine dair taptaze konsept çalışmalar yayınladı!

Şu sıralar kamera arkasına geçtiği Chappie filmiyle adından söz ettirmeye hazırlanan genç jenerasyonun yetenekli yönetmenlerinden Neill Blomkamp, geçtiğimiz gün yeni alien projesi için hazırlanan konsept çalışmaları twitter hesabından paylaştı!

Serinin yaratıcısı Ridley Scott’ın yeni Prometheus filminin kamera arkasına geçmeyeceğini açıklamasının ardından, yapımcılar henüz yeni bir isimde karar kılmamışken; Blomkamp’ın paylaştığı görseller kafaları biraz karıştırdı. İlk etapta “gizli” Alien projesine ait olduğu sanılan görsellere dair yönetmenden yeni bir açıklama da geldi.

Paylaşılan konsept çalışmaların stüdyo ve yapımcılarla bir ilişkisinin olmadığının üzerini çizen Blomkamp, bu konsept çalışmalarının yeni bir devam filmi projesine mi ait olduğunu yoksa remake için mi hazırlandığını belirtmese de, Sigourney Weaver’ın hayat verdiği kült karakter Ripley’i yıllar sonra yeniden bir Alien projesinde izleyecek olma ihtimali bile serinin fanatiklerini meraklandırmaya yetti!

Kaynak: http://www.beyazperde.com/galerileri/filmler/galerileri-64499/#0

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir