Yorum yap, Tişört kap yarışmamız sonuçlandı.

Yorum yap, Tişört kap yarışmamız sonuçlandı ve tişörtü kapacak olan arkadaşımız belli oldu

Öncelikle, yazıların altını şenlendiren ve çoğu kült filmlerden en az bizim kadar anlayan tüm dostlarımıza çok teşekkür ederiz. Sayenizde yazılarımızın etkileşimi oldukça arttı. Biz ise sizler için yazmaktan daha da keyif alır hale geldik.

Bildiğiniz üzere blogcu’da ve burada kullandığımız tepe bannerleri Murat Özkan ustanın ellerinden çıkmakta… Bu kadar usta işi harika tasarımları sırf hatır için yaratan bu yetenekli arkadaşımıza sonsuz teşekkürler ediyoruz. Biz bu enfes grafik çalışmaların sadece banner olarak kalmasına razı olmayıp bunlardan tişört bassak ve de 1 ay içinde blog yazılarımıza en çok yorum yapan kayıtlı 1 okurumuza hediye etsek nasıl olur diye düşündük ve bu hoşluğu sizlerle paylaştık.

Temizkan nickli üyemiz klavyesinin hakkıyla, açık ara birinci olarak tişörtünü kapmaya hak kazandı. Kendisinden ricamız otekisinema@gmail.com ya da admin@otekisinema.com adreslerinden birine ne renk tişört istediği, beden bilgisi ve adres bilgisini en kısa zamanda göndermesi… Tişörtün hazırlanıp, gönderilmesi bir hafta ya da daha fazla sürebilir şimdiden söyleyelim.

Yeni bir Öteki Sinema olayında buluşmak üzere, sinema ile kalın.

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

Yazmaya 2003 yılında DivxTR’de başladı ve halefi olan Divx Planet forumlarında “Raven” takma adıyla devam etti. Divx Planet'te bir forum köşesi olarak başlayan Öteki Sinema'yı, 2005 yılında blog olarak devam ettirdi. 2010 yılının başında Beyazperde.com sitesinin eleştirmen kadrosuna katıldı. Aynı dönemde Yeni Harman ve Fotografya dergileri için sinema makaleleri kaleme aldı, online sinema dergisi Cinedergi için dosyalar hazırladı. 2012’de Medyaradar sitesinin sinema yazarlığı ve TV eleştirmenliği görevini üstlendi. Aynı zamanda lisanslı bir yelken sporcusu olan yazar, bir dönem TYF (Türkiye Yelken Federasyonu) yarış fotoğrafçılığı görevini yaptı. 2014 yılında Sinemerkez Akademi’de eğitmenlik yaptı ve akademinin Kocaeli yapılanmasının direktörlüğünü üstlendi. 2014-2016 yılları arasında Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı TV programının yazı grubunu yönetti. Okan Bayülgen’in yönettiği Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası adlı tiyatro oyununda rol aldı. 2017-2018 arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. OFCS (Online Film Critics Society) topluluğuna üye olan yazar, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da yazmaya, Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası'nda oynamaya ve davet edildiği okullarda sinema üzerine seminerler vermeye devam ediyor.

Bak bunu da seversin...

Grbavica (2006): Tecavüz Etmek İsteyen Erkek İstediği Kadından Başlayabilir mi?

Grbavica, Bosnalı kadınların dramını Esma isimli bir kadın üzerinden, aksiyona, koşuşturmacaya, kin ve nefrete yer vermeden anlatıyor.

6 Yorumlar

  1. Ahahahahah temizkan bunu haketti ama gercekten!
    ben de istiyorum abi o tshirtten kesinlikle

  2. harikayım di mi :) bi daha bi ödül söz konusu olursa başkası kazansın diye elimden geleni yapıcam, söz :)

  3. Yorumunuz yukleniyor…

  4. az önce geldi tişörtüm :)

  5. Güle güle giy temizkan :)
    Kıskandırma fotolarını bekliyoruz.

  6. mailini aldım abi en kısa zamanda fotoları yollarım sana. tabi şu becerikli telekom çalışanları bir haftadır yapamadıkları telefon bağlantımı onarabilirlerse :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir