Yorum yap, Tişört kap yarışmamız sonuçlandı.

Yorum yap, Tişört kap yarışmamız sonuçlandı ve tişörtü kapacak olan arkadaşımız belli oldu

Öncelikle, yazıların altını şenlendiren ve çoğu kült filmlerden en az bizim kadar anlayan tüm dostlarımıza çok teşekkür ederiz. Sayenizde yazılarımızın etkileşimi oldukça arttı. Biz ise sizler için yazmaktan daha da keyif alır hale geldik.

Bildiğiniz üzere blogcu’da ve burada kullandığımız tepe bannerleri Murat Özkan ustanın ellerinden çıkmakta… Bu kadar usta işi harika tasarımları sırf hatır için yaratan bu yetenekli arkadaşımıza sonsuz teşekkürler ediyoruz. Biz bu enfes grafik çalışmaların sadece banner olarak kalmasına razı olmayıp bunlardan tişört bassak ve de 1 ay içinde blog yazılarımıza en çok yorum yapan kayıtlı 1 okurumuza hediye etsek nasıl olur diye düşündük ve bu hoşluğu sizlerle paylaştık.

Temizkan nickli üyemiz klavyesinin hakkıyla, açık ara birinci olarak tişörtünü kapmaya hak kazandı. Kendisinden ricamız otekisinema@gmail.com ya da admin@otekisinema.com adreslerinden birine ne renk tişört istediği, beden bilgisi ve adres bilgisini en kısa zamanda göndermesi… Tişörtün hazırlanıp, gönderilmesi bir hafta ya da daha fazla sürebilir şimdiden söyleyelim.

Yeni bir Öteki Sinema olayında buluşmak üzere, sinema ile kalın.

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

1973 yılında doğdu. Öteki Sinema'yı 2005 yılında kurdu ve yayın yönetmenliğini üstlendi. OFCS üyesi olan yazar, 2010’da Beyazperde’de yazmaya başladı. 2014-2016 sezonunda Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı programının yazı grubunu yönetti. 2017-2019 yılları arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. Aynı zamanda Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nda oyunculuk yapan Murat Tolga Şen, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da da eleştirmenlik yapıyor.

6 Yorumlar

 1. blank

  Ahahahahah temizkan bunu haketti ama gercekten!
  ben de istiyorum abi o tshirtten kesinlikle

 2. blank

  harikayım di mi :) bi daha bi ödül söz konusu olursa başkası kazansın diye elimden geleni yapıcam, söz :)

 3. blank

  Yorumunuz yukleniyor…

 4. blank

  az önce geldi tişörtüm :)

 5. blank

  Güle güle giy temizkan :)
  Kıskandırma fotolarını bekliyoruz.

 6. blank

  mailini aldım abi en kısa zamanda fotoları yollarım sana. tabi şu becerikli telekom çalışanları bir haftadır yapamadıkları telefon bağlantımı onarabilirlerse :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir