Yorum Yap, Tişört Kap!

Yorumlar bir blogun can damarıdır arkadaşlar!

Fakat her ne hikmetse, gayet okunan, hitleri de fena olmayan (biz öyle düşünüyoruz!) bir blog olmamıza rağmen gelen yorumlar pek fazla sayılmaz. Etkileşimli mi yazamıyoruz, başka bir hata mı yapıyoruz bilmiyorum ama ihtiyaçtan icat doğar deyip en yeni ve en şahane ‘Öteki Sinema‘ kampanyasını başlatmak üzereyiz.

Bildiğiniz üzere blogcu’da ve burada kullandığımız tepe bannerleri Murat Özkan ustanın ellerinden çıkmakta… Bu kadar usta işi harika tasarımları sırf hatır için yaratan bu yetenekli arkadaşımıza sonsuz teşekkürler ediyoruz. Biz bu enfes grafik çalışmaların sadece banner olarak kalmasına razı olmayıp bunlardan tişört bassak ve de 1 ay içinde blog yazılarımıza en çok yorum yapan kayıtlı 1 okurumuza hediye etsek nasıl olur diye düşündük ve hala da düşünmekteyiz. (Her an vazgecebiliriz ona göre!) Daha kendimize bastırmadık, kıymetinizi bilin!

Uzun lafın kısası 10 Kasım ve 10 Aralık tarihleri arasında geçen 30 günlük sürede sitede mevcut envayi çeşit yazıya en çok yorum yapan bir üye yukarıdaki tişörtlerden birini kazanacak. Tişörtünüzü semt pazarında değil, bu aralar pek bir moda olan tiSh-O‘ da bastıracağız. Olmayan paraya kıyacağız anlayacağınız… Siyah isterseniz siyah, beyaz isterseniz beyaz…(ikisini birden isterim diyenlere ‘esenlikler’ diliyoruz.)

Ama öyle ‘pek bi şahane yazı olmuş’ ya da ‘bilgilendirme için teşekkürler’ gibi tek satırlık yorumları kaale almıyoruz ona göre…

Ayrıca kayıtsız kişilerden gelen yorumları da saymıyoruz. Yan menüden basit bir işlemle üye olduktan sonra yorumlarınızı gönderebilirsiniz.

Ticaret düşünen bir oluşum değiliz ve bu işi de reklam olsun diye yapmıyoruz. Tek amacımız  aile bütcenize katkıda bulunmak! (Evet, reklam peşindeyiz kabul ama bunu daha çok paylaşmak adına yapıyoruz.)

Bir ‘Mortılll Kombeaattt’ rüzgarı yaratamasak da blog’a yeni bir heyecan getirmesi açısından uygulamyı başlatıyor ve vatana millete hayırlı olmasını diliyoruz.  Sorularınız varsa buyrun sorun lutfen…

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

1973 yılında doğdu. Öteki Sinema'yı 2005 yılında kurdu ve yayın yönetmenliğini üstlendi. OFCS üyesi olan yazar, 2010’da Beyazperde’de yazmaya başladı. 2014-2016 sezonunda Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı programının yazı grubunu yönetti. 2017-2019 yılları arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. Aynı zamanda Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nda oyunculuk yapan Murat Tolga Şen, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da da eleştirmenlik yapıyor.

6 Yorumlar

 1. blank

  ya açıkçası bol bol yorum yapmak istiyorum ama başka yorum yazan olmayınca ortada kabak gibi görünmek (ayrıca kabak tadı verdiğimi hissetmek diyeyim) hoşuma gitmiyor. yorum sayısına bakarsak nerdeyse hiç okunmuyor gibi görünüyor gerçekten. Gerçi ben de bi kaç haftadır takip ediyorum siteyi ama hatırladığım kadarıyla Musallat filmi için fazla sayıda yorum yapılmıştı bi tek

 2. blank

  Ömer, onuda anlayabilmiş değiliz henüz! Yani ‘ne güzel yazı olmuş!’ dediğimiz yazıların altı Gobi Çölü tadında iken Musallat’ın bu kadar popüler olması bize de tuhaf gelmişti!!!

 3. blank

  Ama katılım olmaması gibi bir nedenle site kapanırsa çok üzülürüm. Çok güzel işler yapıyorsunuz

 4. blank

  Ömer, ‘Öteki Sinema’yı sonlandırmayı asla düşünmüyoruz. Bu blogu büyük bir aşkla yapıyoruz. Aramıza yeni bir arkadaşımız da katıldı: Murat Kızılca, Phobia yazısı ona ait mesela… Sizlerden de gelen yayınlanmaya değer konsepte uygun yazılara açığız.

  (Yorumları sayıyoruz merak etme :))

 5. blank

  Sanırım bu gidişle kazanan şimdiden belli Murat:)

 6. blank

  Yorum yigidin kamcisidir forum degil sonucta burası ama yorumsuzda bu iş cekilmiyor..