Heyecan Artıyor: You’re Next TV Spot 1 – Youre Next posterler

Heyecan Artıyor: You’re Next TV Spot

5 Ağustos 2013

Youre Next posterABD ve İngiltere’de 23 Ağustos günü gösterime girecek olan You’re Next’e ait TV spot, televizyonlarda dönmeye başladı.

“Şehrin kalabalığından uzaktaki bir evde yeniden toplanan Davison ailesinin üyeleri, bir grup sadist katil tarafından saldırıya uğrar. Baltalar, arbaletler ve palalar ile saldırıya geçen katiller ile Davison ailesi arasında büyük bir savaş başlar. Evin içinde ve dışında devam eden mücadele sırasında maskeli katilleri en çok Davisonların büyük oğlunun kız arkadaşı Erin zorlar. Erin’in gizemli geçmişi onu öldürülmesi çok güç biri haline getirmiştir.“

Senaryosunu Simon Barrett’ın yazdığı, yönetmenliğini Adam Wingard’ın üstlendiği You’re Next, Eylül 2011’de Toronto Film Festivali’nde galasını yaptı. Aynı festivalin Geceyarısı Çılgınlığı (Midnight Madness) bölümünün seyirci ödülü dalında ikinci olan film, 2013 Gérardmer Film Festivali’nde ise jüri özel ödülünü aldı.

Oyuncu kadrosunda Sharni Vinson, Nick Tucci, Wendy Glenn, AJ Bowen, Joe Swanberg, Margaret Laney, Amy Seimetz, Ti West, Calvin Reeder, Larry Fessenden, Kate Lyn Sheil, Barbara Crampton ve Rob Moran gibi isimler yer alıyor.

Youre Next posterler

blank

Murat Kızılca

1971 İstanbul doğumlu. Aylık online sinema dergisi CineDergi ve aylık kültür sanat dergisi kargamecmua için sinema yazıları kaleme alıyor. 2008 yılından beri katkı sağladığı Öteki Sinema’da bir yandan da editörlük görevini sürdürüyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

The Dark Crystal: Age of Resistance’tan İlk Görseller 2 – The Dark Crystal banner

The Dark Crystal: Age of Resistance’tan İlk Görseller

Kukla ustası Jim Henson’ın 1982 yapımı eserinden uyarlanan The Dark
Roland Emmerich Bizi 2. Dünya Savaşı'na Götürüyor! 3 – Midway

Roland Emmerich Bizi 2. Dünya Savaşı’na Götürüyor!

Usta yönetmen Roland Emmerich'in yönetmen koltuğuna oturduğu savaş filmi "Midway"in