Reklam

Reklam 1 – %C3%B6teki sinema1

 

Öteki Sinema, 2005 yılının Aralık ayında yayına başladı ve o günden bu yana kesintisiz olarak Türkçe sinema içeriği üretiyor. Öteki Sinema, Türkiye’nin en eski ve en çok okunan bağımsız sinema sitesi… 

Alternatif sinema kültürü oluşturmak adına içerik üreten ve ticari bir oluşum olmayan Öteki Sinema’nın devamlılığına katkıda bulunmak için reklam verebilirsiniz. Gerçek sinemaseverlerin uğrak noktası olan Öteki Sinema, 13 yıldan beri aralıksız yayında olan ve sürekli güncellenen, aylık yaklaşık 500 bin ziyarete kadar ulaşabilen butik bir sinema yayını olarak etkinliklerinize ve eserlerinize güçlü bir tanıtım desteği vermektedir.

Öteki Sinema, özellikle ‘kült film’ mefhumu üzerine uzmanlaşmış bir sitedir, 20 kişilik yazar kadrosu bu alandaki usta kalemlerden oluşmaktadır ve site ülkemizdeki tüm B Movie, Fantastik Film, Other Cinema hayranları tarafından ilgiyle izlenmektedir.

Öteki Sinema, dünyanın en büyük hosting firması olan Dreamhost tarafından, 783.000 site arasından 2015 Şubat ayı için “ayın sitesi” seçilmiştir. Sitemizin aylık yaklaşık 500.000 sayfa gösterimi bulunmaktadır, bu Öteki Sinema’da yayınlanacak bir reklamın her gün yaklaşık 17 bin sinemasever tarafından görülmesi demektir.

Yayın bütünlüğünü korumak adına sadece sinema eserlerine ve etkinliklerine dair reklam kabul ediyoruz ve ihtiyacımız kadar reklam alıyoruz. Yayınlatmak istediğiniz reklamlar için info@otekisinema.com adresine mail atarak teklif alabilirsiniz.

Gerçekleştirdiğimiz Bazı Reklam Çalışmaları

blank

Öteki'den Haber Al