Asylum Fragman: The Raid’in Korku Versiyonu

Asylum fragman yayında! Stephen Rea’nın hayat verdiği emekli bir rehine müzakerecisinin son işi, özel bir tim ile birlikte bir akıl hastanesine dalmaktır ancak hastalar karanlık güçler tarafından ele geçirilmiş gibidir. The Raid’in konseptini korku sinemasına taşıyan bir film… On bir kişilik bir ekip ve içine şeytan kaçmış akıl hastaları arasındaki mücadele Asylum’da…

Asylum Fragman: The Raid'in Korku Versiyonu 1 – asylum 2014

Todor Chapkanov‘un yönetmenliğini üstlendiği ABD yapımı filmin senaryosunu Chris Mancini ve Tex Wall kaleme almış. Başrollerde ise Stephen Rea, Bruce Payne, Dimo Alexiev, Velizar Binev, Caroline Ford, Joe Montana ve Valentin Ganev gibi oyuncular yer alıyor. Bulgaristan’da çekilen filmin (eğer gösterime girebilirse) vizyon tarihi henüz belli değil.

Asylum Fragman: The Raid'in Korku Versiyonu 2 – asylum

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

blank
1973 yılında doğdu. Öteki Sinema'yı 2005 yılında kurdu ve yayın yönetmenliğini üstlendi. OFCS üyesi olan yazar, 2010’da Beyazperde’de yazmaya başladı. 2014-2016 sezonunda Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı programının yazı grubunu yönetti. 2017-2019 yılları arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. Aynı zamanda Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nda oyunculuk yapan Murat Tolga Şen, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da da eleştirmenlik yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir