Asylum Fragman: The Raid'in Korku Versiyonu 1 – asylum 2014

Asylum Fragman: The Raid’in Korku Versiyonu

1 Kasım 2012

Asylum fragman yayında! Stephen Rea’nın hayat verdiği emekli bir rehine müzakerecisinin son işi, özel bir tim ile birlikte bir akıl hastanesine dalmaktır ancak hastalar karanlık güçler tarafından ele geçirilmiş gibidir. The Raid’in konseptini korku sinemasına taşıyan bir film… On bir kişilik bir ekip ve içine şeytan kaçmış akıl hastaları arasındaki mücadele Asylum’da…

Asylum Fragman: The Raid'in Korku Versiyonu 2 – asylum 2014

Todor Chapkanov‘un yönetmenliğini üstlendiği ABD yapımı filmin senaryosunu Chris Mancini ve Tex Wall kaleme almış. Başrollerde ise Stephen Rea, Bruce Payne, Dimo Alexiev, Velizar Binev, Caroline Ford, Joe Montana ve Valentin Ganev gibi oyuncular yer alıyor. Bulgaristan’da çekilen filmin (eğer gösterime girebilirse) vizyon tarihi henüz belli değil.

Asylum Fragman: The Raid'in Korku Versiyonu 3 – asylum

blank

Murat Tolga Şen

6 Kasım 1973 doğumlu ve tipik bir Akrep burcu olan Murat Tolga Şen, 2005 yılında Öteki Sinema'yı kurarak yayın yönetmenliğini üstlenmiştir.

OFCS (Online Film Critics Society) üyesidir. 2010 yılından bu yana Beyazperde sitesinde yazarlık yapmaktadır. 2012-2023 yılları arasında Medyaradar sitesinde TV sektörüne dair eleştiriler kaleme aldı. 2014-2016 sezonunda Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı programının yazı grubunu yönetti.

2017-2019 yılları arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. 2014-2023 yılları arasında Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nda oyunculuk yaptı. Bir Notanın Hikayesi adlı belgeselin senaryo yazarıdır ve Agatha'da Cinayet adlı tiyatro oyununu yazmıştır.

Ayrıca, Bir İz - Madımak belgeselinin danışmanlığını üstlenmiştir. Yazılarına Beyazperde ve Öteki Sinema'da devam etmektedir. Veteran bir yelkenci olan Murat Tolga Şen, 2021'den bu yana ressam Yalçın Gökçebağ'ın sanat menajerliğini yapmaktadır.

Bir Cevap Yazın

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Siccin 7’nin Fragmanı Yayınlandı 4 – Siccin 7 header

Siccin 7’nin Fragmanı Yayınlandı

Rekortmen Türk korku serisi, yedinci filmiyle beyazperdede seyirciyle buluşmak için
Palyaço Art Noel Katliamında: Terrifier 3 Tanıtım Fragmanı 5 – Terrifier 3 header

Palyaço Art Noel Katliamında: Terrifier 3 Tanıtım Fragmanı

Terrifier 2’nin 1 Kasım’dan itibaren ABD’de yeniden gösterime girmesiyle birlikte