Asylum Fragman: The Raid'in Korku Versiyonu 1 – asylum 2014

Asylum Fragman: The Raid’in Korku Versiyonu

1 Kasım 2012

Asylum fragman yayında! Stephen Rea’nın hayat verdiği emekli bir rehine müzakerecisinin son işi, özel bir tim ile birlikte bir akıl hastanesine dalmaktır ancak hastalar karanlık güçler tarafından ele geçirilmiş gibidir. The Raid’in konseptini korku sinemasına taşıyan bir film… On bir kişilik bir ekip ve içine şeytan kaçmış akıl hastaları arasındaki mücadele Asylum’da…

Asylum Fragman: The Raid'in Korku Versiyonu 2 – asylum 2014

Todor Chapkanov‘un yönetmenliğini üstlendiği ABD yapımı filmin senaryosunu Chris Mancini ve Tex Wall kaleme almış. Başrollerde ise Stephen Rea, Bruce Payne, Dimo Alexiev, Velizar Binev, Caroline Ford, Joe Montana ve Valentin Ganev gibi oyuncular yer alıyor. Bulgaristan’da çekilen filmin (eğer gösterime girebilirse) vizyon tarihi henüz belli değil.

Asylum Fragman: The Raid'in Korku Versiyonu 3 – asylum

blank

Murat Tolga Şen

1973 yılında doğdu. Öteki Sinema'yı 2005 yılında kurdu ve yayın yönetmenliğini üstlendi. OFCS üyesi olan yazar, 2010’da Beyazperde’de yazmaya başladı. 2014-2016 sezonunda Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı programının yazı grubunu yönetti. 2017-2019 yılları arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. Aynı zamanda Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nda oyunculuk yapan Murat Tolga Şen, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da da eleştirmenlik yapıyor.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Optimized by Optimole
blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Ruh / The Pact Fragman 4 – The Pact arc

Ruh / The Pact Fragman

Ruh / The Pact filmine ait fragman yayında! Kendi geçmişlerindeki
Interstellar Fragman 5 – Interstellar 01

Interstellar Fragman

Yönetmenliğini Christopher Nolan'ın üstlendiği, merakla beklenen Interstellar fragman Türkçe altyazılı