Erkekleri Bile Ağlatan Yirmi Beş Film!

Her zaman gözyaşlarını imtina ile saklayan erkekleri de ağlatan bazı filmler olduğunu düşünerek yola çıktığımız listede, birbirinden güzel filmleri sizler için derledik. Mendilleriniz hazır mı?

Erkekleri Bile Ağlatan Yirmi Beş Film! 1 – manchester by the sea 2 720x720

Yaşamın Kıyısında

Lee Chandler, sıhhi tesisat, elektrik, kapıcılık gibi sıradan işler yaparak, tek göz bir evde yalnız başına yaşayan bir adamdır. Doğup büyüdüğü ama uzun zamandır uğramadığı kentten bir gün acil bir telefon alır. Kalp hastası abisi hastaneye kaldırılmıştır ve durum ciddidir. Lee kafasında endişeler ve soru işaretleri ile yola koyulur. Hastanede alacağı haberle de birlikte hayatı değişecektir.

Filmin yönetmenliğini ve senaryosunu New York Çeteleri filminin de senaristi olan Kenneth Lonergan üstlenirken oyuncu kadrosunda başrolü Casey Affleck sırtlıyor. Kadroda kendisine Michelle Williams, Kyle Chandler, Gretchen Mol ve Lucas Hedges gibi önemli isimler eşlik ediyor.

Erkekleri Bile Ağlatan 25 Film listemize devam etmek için aşağıdaki sayfalara tıklayın!

Bak bunu da seversin...

Altın Portakal'da Jüri ve Yönetmelik Skandalı! 8 – gsa yeni web

Altın Portakal’da Jüri ve Yönetmelik Skandalı!

58. Altın Portakal Film Festivali'nin yönetmeliği neden değiştirildi? Sinema ile pek ilgisi olmayan Gaye Su Akyol ana jüriye nasıl girdi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir