Erkekleri Bile Ağlatan Yirmi Beş Film!

Mary ve Max

Dramatik bir animasyon film olan Mary ve Max, bu türün önemli yapımlarından biridir. Toni Collette, Philip Seymour Hoffman, Eric Bana ve Barry Humphries gibi oyuncuların sesleriyle katkı sağladığı filmin yönetmen koltuğunda ise Adam Elliot oturuyor. Mary, ailesiyle birlikte sorunsuz bir hayat yaşayan ama kendini yalnız hisseden 8 yaşında bir kız çocuğudur. Küçük kızın konuşabildiği tek kişi mektuplaştığı Avustralyalı bir savaş gazisidir. Postaneye gittiği zaman rehberi karıştıran küçük kız New York’ta yaşayan Max Jerry Horowitz isimli bir adama mektup yazmaya başlar. Max ise, Manhattan’da yalnız yaşayan, ruhsal problemleri olan obez bir adamdır. 44 yaşındaki Max, 8 yaşındaki Mary’den gelen mektubu okur ve kıza cevap yazar. Mektup arkadaşlıkları hayat hakkında birbirlerine desteğe dönüşür.

Yazar hakkında: Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bak bunu da seversin...

“Öteki”cilerin 2017 Yılı Keşifleri

‘İzlemediğiniz her film, yeni filmdir‘ sloganımız eşliğinde “Öteki”cilerin 2017 Yılı Keşifleri listemizi ilginize sunuyoruz. İyi okumalar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir