Hemlock Grove Videolar İştah Kabartıyor 1 – hemlock grove

Hemlock Grove Videolar İştah Kabartıyor

20 Mart 2013

Hemlock-Grove posterYönetmenliğini Eli Roth’un üstlendiği Hemlock Grove isimli dizinin haberini vermiştik. Dün Netflix tarafından yayınlanan birbirinden güzel Hemlock Grove videolar iştahımızı kabarttı ve dayanamayıp onları da sizlerle paylaşalım istedik. Yazı sonunda Grisly, Suspects, Blood Angel ve Gypsy isimlerini taşıyan kısa tanıtım videolarını bulabilirsiniz.

Bir saatlik bölümler halinde yayınlanacak olan dizi toplam on üç bölüm sürecek. İşin ilginci 19 Nisan’da 13 bölümün tamamına aynı anda Netflix üzerinden erişim mümkün olacak.

“17 yaşındaki Brooke Bluebell vahşi bir cinayete kurban gider. Hemlock’ın tuhaf sakinlerinin ya da katil yaratıklarının her biri şüpheli konumundadır. Soruşturma devam ettikçe kasabanın ahlaksız yanları birer birer açığa çıkar. Burada hiçbir şey göründüğü gibi değildir.”

Dizinin oyuncuları arasında Famke Janssen, Lili Taylor, Dougray Scott, Bill Skarsgard, Landon Liboiron, Penelope Mitchell ve Freya Tingley gibi isimler yer alıyor.

blank

Murat Kızılca

1971 İstanbul doğumlu. Aylık online sinema dergisi CineDergi ve aylık kültür sanat dergisi kargamecmua için sinema yazıları kaleme alıyor. 2008 yılından beri katkı sağladığı Öteki Sinema’da bir yandan da editörlük görevini sürdürüyor.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Optimized by Optimole
blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Nefes Kesen Hikayesiyle BÖRÜ 2039 Sadece BluTV’de 2 – BORU 2039 2

Nefes Kesen Hikayesiyle BÖRÜ 2039 Sadece BluTV’de

BluTV’nin açıklandığı günden bu yana merak uyandıran projesi BÖRÜ 2039,
Fırsatını Bulan Her Erkek Tecavüz Eder mi: Delhi Crime 3 – Delhi Crime 05

Fırsatını Bulan Her Erkek Tecavüz Eder mi: Delhi Crime

Delhi Crime kast sisteminden, kadının ikinci sınıf görülmesine, yoksulluktan sömürgeciliğin