Edge of Tomorrow Fragman 1 – tom cruise edge of tomorrow suit

Edge of Tomorrow Fragman

11 Aralık 2013

Azınlık Raporu, Dünyalar Savaşı, Oblivion derken Tom Cruise bilim kurguya iyice ısınmış gibi görünüyor. Edge of Tomorrow filminde konu tanıdık ama büyük bütçe fragmanda adeta şov yapıyor. 

tom-cruise-edge-of-tomorrow-suit

Yakın bir gelecekte Mimics adı verilen bir uzaylı yarışında kovan görünümlü uzaylılar amansız bir saldırı sonucu dünyayı ele geçirirler. Bir çok büyük şehri yok eder ve milyonlarca insanı ölümün eşiğinde bekletirler. Dünyada hiçbir ordu onların ne hızına ne silahlarının gücüne ne de telepatik olarak emir verme ve uygulama güçlerine ulaşamaz. Ama şimdi , dünyadaki tüm ordular bu uzaylı sürüsüne karşı güçlerini birleştirmiştir ve ikinci bir şansları yoktur. Lt. Col. Bill Cage daha önce hiç savaşa girmemiş bir kumandandır. Bu görev onun için bir intihar görevinden başka birşey değildir, Cage dakikalar içerisinde öldürülür. Fakat imkansız da olsa cehennem gibi bir günde uyanır ve tekrar tekrar ölüp ölüp dirilip savaşmaya zorlanır. Uzaylılarla direk etkileşime girmesi onu bir zaman döngüsünün içine sokmuştur. Fakat her geri dönüşünde Cage daha güçlü , daha zeki ve Mimics’lerle başa çıkabilir hale gelmektedir.

Başrollerini Tom Cruise, Emily Blunt ve Charlotte Riley ‘nin paylaştığı filmin yönetmenliğini Doug Liman yapmış. (Beyazperde)

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

The Black Phone / Siyah Telefon Yeni Fragman 2 – The Black Phone Siyah Telefon 12

The Black Phone / Siyah Telefon Yeni Fragman

24 Haziran’da vizyona girecek olan The Black Phone / Siyah
The Crossbreed / Melez Filminden İlk Fragman! 3 – crossbreed 04 1

The Crossbreed / Melez Filminden İlk Fragman!

Biray Dalkıran’ın uzun süredir üzerinde çalıştığı, Amerikalı oyuncularla çektiği ilk