Fenomen Dizi Beyazperdede: Behzat Ç. Ankara Yanıyor

25 Eylül 2013

Behzat Ç Ankara Yanıyor posterEkranların fenomen dizisi Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi, takipçileriyle beyazperdede yeniden buluşmaya hazırlanıyor. Yepyeni bir hikâyeye sahip olan Behzat Ç.: Ankara Yanıyor sinema filminin fragmanı yayında.

Adam Film’in yapımcılığında gerçekleşen filmin yönetmeni Serdar Akar. Filmin senaryosunu aynı zamanda dizinin senarist olan Ercan Mehmet Erdem yazdı. Oldukça etkileyici bir oyuncu kadrosuna sahip olan “Behzat Ç.: Ankara Yanıyor”da, Erdal Beşikçioğlu, Sanem Çelik, Nejat İşler’in  yanı sıra, Aslı Tandoğan, Serenay Sarıkaya, Sadi Celil Cengiz, Fatih Artman, İnanç Konukçu, Berkan Şal ve Seda Bakan  görev aldı.

Filmin konusu ise şöyle;

“Behzat Ç.’nin yokluğunda Cinayet Büronun başına Himmet adında bir Başkomiser atanmıştır. İçişleri Bakanının öldürülmesi teşkilatta büyük bir çalkantıya yol açınca Himmet de bunu kendi açısından bir fırsata dönüştürmeye karar verir ve ekibini Terörle Mücadeleye yardımcı olmaya yönlendirir.

İçişleri Bakanı öldürülmeden önce Cinayet Büro ekibi Hakkı adında bir bakkalın ve Alman Konsolosluğunda görevli Hans adında bir Almanın cinayeti üzerinde çalışmaktadır. Alman Hükümeti, cinayete gözlemci olarak Ulrike adında bir polisini görevlendirmiştir. Başkomiser Himmet, bakkal ve Almanın cinayetlerine öncelik vermez. Tahsin de bu cinayetlere bakması için Behzat Ç.’yi geçici olarak göreve çağırmaya karar verir. Ancak Behzat Ç. kararsızdır…”

Behzat Ç. Ankara Yanıyor filmi 1 Kasımda seyircisiyle buluşmayı bekliyor.

Behzat Ç Ankara Yanıyor 1

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Widows / Dul Kadınlar İlk Fragman 1 – Widows Dul Kadınlar 02

Widows / Dul Kadınlar İlk Fragman

16 Kasım 2018'de vizyona girecek, Steve McQueen'in yönettiği Widows /
Nope / Hayır Filminden İlk Fragman 2 – Nope Hayir 2

Nope / Hayır Filminden İlk Fragman

Yeni Jordan Peele korkusu Nope / Hayır filminden Türkçe altyazılı