Bir Kez Seçildin mi, Onlara Aitsin: Dark Skies

Once You’ve Been Chosen, You Belong To Them.

dark-skies-posterDark Skies, Scott Stewart tarafından yazılıp yönetilmiş olan ABD yapımı bir bilim kurgu / korku filmi.

“Barret ailesi huzurlu bir hayat sürmek için banliyöye taşınır. Ancak evdeki hesap çarşıya uymaz ve art arda gelen bir dizi rahatsız edici olay hayatlarını altüst eder. Sebebini anlayamadıkları bu olayların arkasında ürkütücü ve ölümcül bir güç vardır. Komşularından ve arkadaşlarından yeterli desteği göremeyen ailenin kurtulabilmesi için bir arada kalıp amansız bir mücadeleye girişmesi gerekecektir.”

Scott Stewart daha önce görsel açıdan sınıfı geçse bile aksayan temposuyla sıkıcı olmaktan kurtulamayan Legion (2009) ile serbest bir çizgi roman uyarlaması olan Priest (2011) isimli filmlerin yönetmenliğini yaptı. Dark Skies, Stewart’ın üçüncü uzun metraj çalışması.

Başrollerde  Keri Russell, Josh Hamilton, Dakota Goyo, Kadan Rockett, J.K. Simmons ve Myndy Crist gibi oyuncular yer alıyor.

Dark Skies ABD’de 22 Şubat’ta gösterime girecek.

 

dark-skies-poster 2

Yazar hakkında: Murat Kızılca

blank
1971 İstanbul doğumlu. Aylık online sinema dergisi CineDergi ve aylık kültür sanat dergisi kargamecmua için sinema yazıları kaleme alıyor. 2008 yılından beri katkı sağladığı Öteki Sinema’da bir yandan da editörlük görevini sürdürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir