Mad Max Fury Road 1 – mad max fury road image1

Mad Max Fury Road

27 Temmuz 2014

80’lerde neden  bir sürü kıyamet sonrası (Post Apokaliptik) film izledik? Cevabı elbette Avustralya çöllerinden kopup gelen Mad Max filmleri…

3 filmlik serinin popüler kültüre etkisi öylesine kalıcı oldu ki, aradan geçen bunca yıldan sonra bile bir devam filmi hasretle bekleniyordu. Neyse ki yeni Mad Max macerasına kavuşmak üzereyiz hem de orijinal seriyi çeken, George Miller’ın ellerinden!

Fragmandan gördüğümüz kadarıyla hem yeni Max (Tom Hardy) hem de film gayet olmuş görünüyor. Charlize Theron’u da olabilecek en kısa ve kirli saç modeliyle izleyeceğiz sanırım.

Bu sevinci okurlarla da paylaşalım istedik ve hem Comic-Con’da yayınlanan taze fragmanı hem de filmden promo görselleri paylaşalım istedik. Filmde görüşmek üzere!

Mad Max 4001 Mad Max 4002 Mad Max 4003 Mad Max 4004

blank

Murat Tolga Şen

6 Kasım 1973 doğumlu ve tipik bir Akrep burcu olan Murat Tolga Şen, 2005 yılında Öteki Sinema'yı kurarak yayın yönetmenliğini üstlenmiştir.

OFCS (Online Film Critics Society) üyesidir. 2010 yılından bu yana Beyazperde sitesinde yazarlık yapmaktadır. 2012-2023 yılları arasında Medyaradar sitesinde TV sektörüne dair eleştiriler kaleme aldı. 2014-2016 sezonunda Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı programının yazı grubunu yönetti.

2017-2019 yılları arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. 2014-2023 yılları arasında Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nda oyunculuk yaptı. Bir Notanın Hikayesi adlı belgeselin senaryo yazarıdır ve Agatha'da Cinayet adlı tiyatro oyununu yazmıştır.

Ayrıca, Bir İz - Madımak belgeselinin danışmanlığını üstlenmiştir. Yazılarına Beyazperde ve Öteki Sinema'da devam etmektedir. Veteran bir yelkenci olan Murat Tolga Şen, 2021'den bu yana ressam Yalçın Gökçebağ'ın sanat menajerliğini yapmaktadır.

1 Comment

  1. Umarım serinin 3. filmindeki gibi klasik Amerikan aksiyonu olmak yerine birinci ve ikinci filmlerin efsane ruhunu yakalayan bir yapım olur. Heyecanla bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Guillermo del Toro'dan: Kabus Sokağı! 2 – 1581737.jpg r 1280 720 f jpg q x xxyxx

Guillermo del Toro’dan: Kabus Sokağı!

Yönetmen Guillermo del Toro'dan KABUS SOKAĞI filminin yeni fragmanı yayınlandı!
Virüs / The Returned 3 – the returned002

Virüs / The Returned

Dünya, tüm insanlığı tehdit eden korkunç bir virüsün milyonlarca insanı