Mad Max Fury Road

80’lerde neden  bir sürü kıyamet sonrası (Post Apokaliptik) film izledik? Cevabı elbette Avustralya çöllerinden kopup gelen Mad Max filmleri…

3 filmlik serinin popüler kültüre etkisi öylesine kalıcı oldu ki, aradan geçen bunca yıldan sonra bile bir devam filmi hasretle bekleniyordu. Neyse ki yeni Mad Max macerasına kavuşmak üzereyiz hem de orijinal seriyi çeken, George Miller’ın ellerinden!

Fragmandan gördüğümüz kadarıyla hem yeni Max (Tom Hardy) hem de film gayet olmuş görünüyor. Charlize Theron’u da olabilecek en kısa ve kirli saç modeliyle izleyeceğiz sanırım.

Bu sevinci okurlarla da paylaşalım istedik ve hem Comic-Con’da yayınlanan taze fragmanı hem de filmden promo görselleri paylaşalım istedik. Filmde görüşmek üzere!

Mad Max 4001 Mad Max 4002 Mad Max 4003 Mad Max 4004

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

blank
1973 yılında doğdu. Öteki Sinema'yı 2005 yılında kurdu ve yayın yönetmenliğini üstlendi. OFCS üyesi olan yazar, 2010’da Beyazperde’de yazmaya başladı. 2014-2016 sezonunda Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı programının yazı grubunu yönetti. 2017-2019 yılları arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. Aynı zamanda Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nda oyunculuk yapan Murat Tolga Şen, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da da eleştirmenlik yapıyor.

Bir yorum var

  1. blank

    Umarım serinin 3. filmindeki gibi klasik Amerikan aksiyonu olmak yerine birinci ve ikinci filmlerin efsane ruhunu yakalayan bir yapım olur. Heyecanla bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir