Netflix’ten Yeni Çizgi Roman Uyarlaması: Sweet Tooth

Netflix’in yeni dizisi Sweet Tooth, Jeff Lemire tarafından DC için yaratılan karakterlerden uyarlandı. Dizi Haziran ayında yayınlanacak.

Sweet Tooth, ormandaki evinden ayrılan ve dehşet verici bir olayın dış dünyayı kasıp kavurduğunu gören yarı geyik yarı çocuk Gus’ın masalsı macerasını anlatıyor. Günün birinde Jepperd adında bir gezginle arkadaş olan Gus, bu yeni dünya ve melez kökenlerinin ardındaki gizemle ilgili sorularına yanıt bulmak için insanlardan ve kendisi gibi melezlerden oluşan sıra dışı bir aileye katılır. Gus ve Jepperd, yemyeşil ve tehlikeli dünyada sıra dışı bir maceraya atılırlar.

Netflix'ten Yeni Çizgi Roman Uyarlaması: Sweet Tooth 1 – sto105 nf pull 01 20210412R scaled
SWEET TOOTH (L to R) WILL FORTE as RICHARD and CHRISTIAN CONVERY as GUS in episode 105 of SWEET TOOTH Cr. COURTESY OF NETFLIX © 2021

Sweet Tooth’un yürütücü yapımcılığını Jim Mickle, Beth Schwartz, Robert Downey, Jr., Susan Downey, Amanda Burrell ve Linda Moran üstleniyor. Diziyi www.netflix.com/sweettooth linkinden takip edebilir, izleme listenize ekleyebilirsiniz.

Oyuncu Kadrosu: Christian Convery (Gus), Nonso Anozie (Tommy Jepperd), Adeel Akhtar (Dr. Aditya Singh), Aliza Vellani (Rani Singh), Stefania LaVie Owen (Bear), Dania Ramirez (Aimee Eden), Neil Sandilands (General Abbot), Will Forte (Father) ve James Brolin (Anlatıcı)

Netflix'ten Yeni Çizgi Roman Uyarlaması: Sweet Tooth 2 – SweetTooth Season1 Episode1 00 05 01 09R scaled
SWEET TOOTH Episode 101 of SWEET TOOTH Cr. COURTESY OF NETFLIX © 2021
Sweet Tooth Sosyal Medya Kanalları

Twitter: www.twitter.com/sweettooth

Instagram: www.instagram.com/sweettoothnetflix

 

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir