Erdem Tepegöz’ün Yönettiği Kül’den Fragman

12 Ocak 2024

Gerçekliğin tekdüzeliğinden kaçarak kurgunun heyecanına atılmaya hazır mısın? Netflix, Erdem Tepegöz’ün yönettiği, senaryosunu Erdi Işık’ın yazdığı, başrollerinde Funda Eryiğit, Alperen Duymaz ve Mehmet Günsür’e yer veren yeni filmi Kül’ün ilk fragmanını paylaştı.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği filmde görünüşte kusursuz bir hayata sahip evli bir çiftin yaşamı gizemli bir kitap ile aniden değişiyor. Gökçe (Funda Eryiğit), eşi Kenan’ın (Mehmet Günsür) sahip olduğu yayınevine gönderilen kitaplardan biri olan Kül’ü keşfettiği andan itibaren bu büyülü hikayenin peşine düşüyor ve kendisini gizemli bir adamla (Alperen Duymaz) fırtınalı bir ilişkinin ortasında buluyor. Ancak Kül’ün hikayesinde gizlenen anılar bu duygulardan çok daha fazlasını barındırıyor.

Erdem Tepegöz'ün Yönettiği Kül'den Fragman 1 – Kul 2024 1

Gizemli bir hikayenin tüm sırlarını adım adım ortaya döken Kül, tüm dünyayla aynı anda 9 Şubat’ta yalnızca Netflix’te yayınlanacak.

Erdem Tepegöz’ün Yönettiği Kül Hakkında

Gökçe kendi yaşamında kaybettiği heyecanı eşi Kenan’ın sahibi olduğu yayınevine gelen kitaplardan Kül’ün hikayesinde bulur. Peşine takıldığı bu gizemli hikaye, Gökçe’ye uzun zamandır hissedemediği duyguları yeniden yaşatırken, Kenan ile sahip oldukları mutlu aile tablosunun kısa sürede paramparça olmasına neden olur.

Erdem Tepegöz'ün Yönettiği Kül'den Fragman 2 – Kul 2024 2

Kül

Yönetmen: Erdem Tepegöz
Senaryo: Erdi Işık
Oyuncular: Funda Eryiğit, Alperen Duymaz, Mehmet Günsür, Gökçe Eyüboğlu, Yıldıray Şahinler, Nur Sürer
Yapımcı: Kerem Çatay
Yapım Şirketi: Ay Yapım

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Cloverfield Paradoksu Fragman 3 – Cloverfield Paradoksu

Cloverfield Paradoksu Fragman

Merakla beklenen The Cloverfield Paradox / Cloverfield Paradoksu filminin fragmanı
Bildiğimiz Sinemanın Sonu mu Geldi? 4 – maxresdefault 1

Bildiğimiz Sinemanın Sonu mu Geldi?

Gözle göremediğimiz tehlikeli ve yayılmacı bir düşman hayatımızı ve tüm