Star Wars Maratonu 9 Aralık'ta Başlıyor! 1 – 7773769005 star wars

Star Wars Maratonu 9 Aralık’ta Başlıyor!

1 Aralık 2015

Star Wars maratonu başlıyor! Dünya çapında geniş bir hayran kitlesi bulunan Star Wars serisi, 9 Aralık gece yarısı açılacak Digiturk’ün pop-up kanalı ‘Moviemax Star Wars’ta yayınlanmaya başlayacak. Türkiye’nin ilk Star Wars kanalı olarak hayata geçen maraton, 16 Aralık gece yarısına kadar devam edecek.

Digiturk film paketi üyeleri; Darth Vader, Yoda, Anakin, Luke Skywalker, Han Solo ve R2-D2 gibi efsane karakterleri ile milyonları kendine hayran bırakan ve sadece Digiturk’te yayınlanacak 6 filmin yer aldığı seri ile buluşacak.

1448960340_Star_Wars_V3Maratonda, Orijinal Yıldız Savaşları üçlemesi ve Öncül Yıldız Savaşları üçlemesinin yanı sıra 2008’de yayınlanan ‘Star Wars – The Colone Wars’ animasyon filmi, daha önce Türkiye’de hiç yayınlanmamış Star Wars’a ilişkin çekilen üç belgesel; The Story of The Star Wars Trilogy (2004), Scinece of Star Wars (2005) ve The Legacy Revealed (2007) da yer alacak.

Sinema sektörünün yanı sıra, izleyicilerine birçok alanda farklı bir bakış açısı kazandıran Star Wars, yayınlandığı tarihten itibaren içerdiği felsefe ile tüm dünyayı kendine hayran bırakmıştı.

Digiturk, efsane serinin tüm film ve belgeselleri için herkesi 9 Aralık Çarşamba gece yarısı ‘Moviemax Star Wars’ kanalına, öncesinde ise www.digiturk.com.tr/starwars adresine bekliyor.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir Cevap Yazın

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Efsane Dergi “Heavy Metal” Artık Türkiye’de! 2 – HEAVY METAL 1 FRONTCOVER 12

Efsane Dergi “Heavy Metal” Artık Türkiye’de!

Arka Bahçe Yayıncılık, şimdi de ünlü Amerikan bilim kurgu ve
Cannes Film Festivali'nin Kazananları Belli Oldu! 3 – JS89803229

Cannes Film Festivali’nin Kazananları Belli Oldu!

Bu yıl 69’uncusu düzenlenen Cannes Film Festivali’nde ödüller sahiplerini buldu.