Prenses Leia ile Kumsalda! 1 – Photo1500023 Enhanced 1

Prenses Leia ile Kumsalda!

9 Eylül 2020

Orijinal SW üçlemesinin son filmi olan The Return of the Jedi (1983) Prenses Leia hayranı ergenler için ödül gibi bir şeydi. O zamanlar 27 yaşında olan Carrie Fisher’ın canlandırdığı Prenses Leia, Jabba the Hutt tarafından esir alınıp kölesi (cariyesi) oluyor ve altın renkli bikini giymeye zorlanıyordu.

Rolling Stone dergisi Carrie Fisher ile filmdeki kostümü üstündeyken bir plaj çekimi yaptı ve bu kıyafetin ikonik bir nesneye dönüşmesine yardımcı oldu. Prenses Leia’nın cariye kostümü cosplay insanlarının hala favorisi!

California’da Golden Gate ulusal dinlenme alanında yapılan çekimde Carrie Fisher, babası Darth Vader, bir Ewok ve bir Gamorrean Muhafızı ile birlikte yer aldı.

Öteki Sinema olarak epeydir ara verdiğimiz galeri paylaşımımıza pandemik şeriat düzeninde içimizi açacak bu plaj fotoları ile devam ediyor ve “eski günler ne güzeldi” diyerek iç çekiyoruz.

Prenses Leia ile Kumsalda! 2 – Photo1500025 EnhancedPrenses Leia ile Kumsalda! 3 – Photo1500023 EnhancedPrenses Leia ile Kumsalda! 4 – Photo1500026 EnhancedPrenses Leia ile Kumsalda! 5 – Photo1500024 EnhancedPrenses Leia ile Kumsalda! 6 – Photo1500027 Enhanced

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Bond... James Bond 7 – Bonds

Bond… James Bond

VHS'den Sean Connery'li maceralarını izleyip "esas James Bond bu adammış
Post Apokaliptik Fragmanlar ve VHS Kapakları 8 – bronx

Post Apokaliptik Fragmanlar ve VHS Kapakları

Çorak topraklar, yağmacılar, gezginler, umutsuzluk... Post apokaliptik filmlerin genel şablonunda