​“American Horror Story: 1984” 19 Eylül’de Başlıyor 1 – American Horror Story 1984 4

​“American Horror Story: 1984” 19 Eylül’de Başlıyor

13 Eylül 2019

1980’li yılların ses getiren korku filmlerinden esinlenen “American Horror Story: 1984”, Amerika yayınından bir gün sonra 19 Eylül Perşembe akşamı saat 23.30’da FX kanalında.

​“American Horror Story: 1984” 19 Eylül’de Başlıyor 2 – American Horror Story 1984 1

Ryan Murphy ve Brad Falchuk imzası taşıyan, Emmy ve Altın Küre ödüllü korku antolojisi American Horror Story 9. sezonunda yepyeni bir tema ile devam ediyor. 1980’li yıllara damgasını vurmuş Elm Sokağı Kabusu ve 13. Cuma gibi kült korku filmlerinden esinlenen “American Horror Story: 1984”, üç kişinin bir saldırganın hedefi haline geldiği ve kabusa dönen bir kamp tatilini anlatıyor.

Dizi yeni sezonunda Emma Roberts, Cody Fern, Billie Lourd, Leslie Grossman ve John Caroll Lynch gibi isimlerin yanında kadrosuna Zach Villa, Matthew Morrsion, Angelica Ross ve Altın Olimpiyat madalyalı Gus Kenworthy’yi de ekliyor.

“American Horror Story: 1984” Amerika yayınından bir gün sonra, 19 Eylül Perşembe akşamı saat 23.30’da FX ekranlarına geliyor.

Heyecanla beklenen yabancı dizi ve animasyonların Türkiye’deki adresi FX kanalı; D-Smart, Tivibu, KabloTV, TV+ ve BluTV platformlarından izlenebiliyor.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir Cevap Yazın

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

The Witcher İkinci Sezon Onayını Aldı 3 – The Witcher s02 4

The Witcher İkinci Sezon Onayını Aldı

The Witcher ikinci sezon onayını aldı! Henry Cavill, Anya Chalotra
Can Evrenol’dan Cesur Bir Kadın Hikayesi: Çıplak 4 – Çıplak Can Evrenol 2

Can Evrenol’dan Cesur Bir Kadın Hikayesi: Çıplak

Can Evrenol’dan cesur bir kadın hikayesi! Çıplak, Türkiye’de tüm bölümleri