Sinema Haberleri

Sİnema Haberlerİ

En Karanlık Robin Hood Filmi Geliyor!

Michael Sarnoski'nin, başrollerini Hugh Jackman ve Jodie Comer'ın paylaştığı klasik hikayenin daha karanlık bir yeniden uyarlaması olacağı söylenen The Death of Robin Hood (Robin Hood'un Ölümü) adlı filmi yöneteceği duyuruldu.
22 Mayıs 2024
blank

Siccin 10. Yılında Geri Dönüyor

Rekortmen Türk korku serisi, yedinci filmiyle beyazperdede seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Yurt dışında yakaladığı büyük başarı ve hayranlarından gelen yoğun istek üzerine devam kararı alınan serinin son filmi Siccin 7, 10. yılında sınırları aşmak için geri dönüyor.
4 Nisan 2024
blank

Pera Film’den Yeni Seçki: Sonsuz Sokaklar

Pera Film, Tam Yerinden: İstanbul’a Panoramik Bakışın Tarihi sergisi paralelinde düzenlediği Sonsuz Sokaklar programında, şehirlerin hayatımızdaki daimi ve kaçınılmaz rolünü sorgulayan 2000’lerden beş filmi bir araya getiriyor.
26 Şubat 2024
blank

Pera Film’den Dünya AIDS Günü Programı: Buradayım!

Pera Film’in Dünya AIDS Günü’nde farkındalık yaratmak için başlattığı Buradayım! programı yedinci kez izleyiciyle buluşuyor. Çağdaş sanat organizasyonu Visual AIDS’in, dünyanın dört bir yanında çalışan sanatçıların ürettiği videolardan oluşan Tanıdığım Herkes Hasta başlıklı seçkisi 1 ve 7 Aralık’ta Pera Müzesi oditoryumunda ücretsiz
27 Kasım 2023
1 2 3 55
blank

Öteki'den Haber Al