8 Ağustos’ta Başka Çarşamba’da: Kırık Bir Aşk Hikayesi

8 Ağustos'ta Başka Çarşamba'da: Kırık Bir Aşk Hikayesi 1 – 4610 1 1Geçtiğimiz yaz Ömer Kavur’un Anayurt Oteli’ni vizyona sokan Başka Sinema, bu yaz da Ömer Kavur’un unutulmaz eserlerinden Kırık Bir Aşk Hikayesi’ni Başka Çarşamba’da seyircilerle buluşturuyor.

Senaryosunu Selim İleri ile Ömer Kavur’un birlikte yazdığı ve başrollerini Kadir İnanır ve Hümeyra’nın paylaştığı filmde; işleri giderek kötüleşen genç işadamı Fuat (Kadir İnanır), aile baskısı sonucunda zengin bir fabrikatörün kızıyla nişanlanır. İstemediği bu nişanın kutlamasında tanıştığı, kasabaya yeni taşınan edebiyat öğretmeni Aysel (Hümeyra), Fuat için her şeyi değiştirecektir.

Çekimleri, Başka Sinema için çok özel bir anlam taşıyan Ayvalık’ta yapılan Kırık Bir Aşk Hikayesi, alışık olduğumuz yazlık görüntülerinden uzak bir şekilde, Ayvalık’ın sonbaharda ne kadar güzel olduğunu da ortaya koyuyor. Bu film, Başka Sinema’nın yakın zamanda Ayvalık ile ilgili haberleri için de bir başlangıç noktası oluyor.

Restore edilmiş özel kopyasıyla Kırık Bir Aşk Hikayesi, Başka Çarşamba’da seneler sonra beyazperdede seyircilerin karşısında. Bu çok özel gösterimi kaçırmayın! Ayvalık ile ilgili yakında duyurulacak sürpriz içinse takipte kalın.

Öteki Sinema’da yer alan Kırık Bir Aşk Hikayesi incelemesini okumak için BURAYA tıklamanız yeterli.

8 Ağustos'ta Başka Çarşamba'da: Kırık Bir Aşk Hikayesi 2 – kirik bir ask hikayesi 1981 5 width600

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir