Ambulance / Ambulans Filminden İlk Fragman 1 – Ambulance Ambulans 2022 4

Ambulance / Ambulans Filminden İlk Fragman

22 Ekim 2021

18 Şubat’ta vizyona girecek olan Ambulance / Ambulans filminden Türkçe altyazılı ilk fragman yayınlandı.

Los Angeles sokaklarında bir gün içinde üç hayat sonsuza dek değişecektir.

Yönetmen yapımcı Michael Bay’in bu son derece yüksek hızlı aksiyon gerilim filminde madalyalı gazi Will Sharp (Emmy ödüllü Yahya Abdul-Mateen II; Şeker Adam’ın Laneti, The Matrix Resurrections) karısının tedavi masraflarını karşılamak için paraya sıkışmıştır. Yardım istememesi gerektiğini bildiği birinden, evlatlık erkek kardeşi Danny’den (Oscar adayı Jake Gyllenhaal; Zodiyak Katili, Örümcek Adam Evden Uzakta) yardım ister. Karizmatik, azılı bir suçlu olan Danny, yardım yerine kendisine bir soygun teklif eder; Los Angeles tarihinin en büyük banka soygunu, 32 milyon dolar. Will, karısının hayatı tehlikede olduğu için bu teklife hayır diyemez.

Ambulance / Ambulans Filminden İlk Fragman 2 – Ambulance Ambulans 2022 1

Ama kaçış planları son derece ters gidince, çaresiz kardeşler, içinde hayata tutunmaya çalışan yaralı bir polis ve başarılı bir acil yardım görevlisi olan Cam Thompson’ın da (Eiza González; Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw, Tam Gaz) bulunduğu bir ambulansı kaçırırlar. Will ve Danny’nin, hiç durmayan yüksek hızlı bir kovalamacada tüm şehre yayılan geniş kapsamlı bir polis müdahalesinden paçayı sıyırmaları, rehinelerini hayatta tutmaları, bir şekilde birbirlerini öldürmemeleri ve bu arada da Los Angeles’ta görülen en çılgın kaçışı gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Ambulans’ın yapımcıları, Michael Bay, New Republic Pictures adına Bradley J. Fischer (Zodiyak Katili, Zindan Adası), Project X adına James Vanderbilt (Zodiyak Katili, 2022 yılı Çığlık) ve William Sherak (Saklambaç, 2022 yılı Çığlık) ve Oscar adayı Ian Bryce (Transformers serisi, Er Ryan’ı Kurtarmak).

Senaryo yazarı ise Chris Fedak (Prodigal Son, Chuck). Filmin senaryosu, Laurits Munch-Petersen ve Lars Andreas Pedersen’in yazdığı Ambulancen adlı 2005 yılı Danimarka yapımı aksiyon gerilim filminin orijinal hikayesine ve senaryosuna dayanmaktadır.

Ambulance / Ambulans Filminden İlk Fragman 3 – Ambulance Ambulans 2022 2

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]

Ambulance / Ambulans

Tür: Aksiyon, Gerilim
Yönetmen: Michael Bay
Senaryo: Chris Fedak (Laurits Munch-Petersen ve Lars Andreas Pedersen’in yazdığı Ambulancen adlı 2005 yılı Danimarka filminin orijinal hikayesine ve senaryosuna dayanmaktadır.)
Oyuncular: Jake Gyllenhaal, Yahya Abdul-Mateen II, Eiza González, Devan Long
Yapımcılar: Michael Bay, Bradley J. Fischer, James Vanderbilt, William Sherak, Ian Bryce

[/box]

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

The Green Inferno’dan Üçüncü Fragman Yayınlandı

Eli Roth’un merakla beklenen ve 25 Eylül'de gösterime girecek korku
Hannibal Fragman Yayında! 4 – Hannibal 1

Hannibal Fragman Yayında!

Hannibal fragman yayında! Merakla beklenen Hannibal, Mads Mikkelsen'in varlığı nedeniyle