The Watchers / Gözcüler’den Yeni Fragman

25 Nisan 2024

Siz onları göremezsiniz ama onlar her şeyi görüyor!

The Sixth Sense / 6. His (1999), Signs / İşaretler (2002) ve The Village / Köy (2004) gibi kült korku filmlerinin yönetmenliğini yapmış M. Night Shyamalan’ın yapımcılığını üstlendiği The Watchers / Gözcüler filminin yeni fragmanı yayınlandı.

A.M. Shine’ın romanından uyarlanan filmde, İrlanda’nın batısındaki geniş ve el değmemiş bir ormanda mahsur kalan Mina’nın gerilim dolu hikayesi konu alınıyor. M. Night Shyamalan’ın kızı Ishana Night Shyamalan’ın yazıp yönettiği ve Dakota Fanning‘in başrolünde yer aldığı Gözcüler, 21 Haziran’da vizyonda olacak.

“Onlar nerede? Onlar kim? Onlar ne?!”

A.M. Shine’ın romanından uyarlanan film, 28 yaşında bir sanatçı olan Mina’nın İrlanda’nın batısındaki geniş ve el değmemiş bir ormanda mahsur kalmasını konu alıyor. Bir sığınak bulan Mina, bilmeden her gece gizemli yaratıklar tarafından izlenen ve takip edilen üç yabancıyla birlikte kapana kısılıyor ve gerilim dolu dakikalar başlıyor.

The Watchers / Gözcüler’den Yeni Fragman 1 – The Watchers Gozculer 2024 4

Gözcüler’in başrollerinde Dakota Fanning (Once Upon a Time in Hollywood, Ocean’s Eight), Georgina Campbell (Barbarian, Suspicion), Oliver Finnegan (Creeped Out, Outlander) ve Olwen Fouere (The Northman, The Tourist) yer alıyor. Filmin yapımcılığını M. Night Shyamalan’ın yanı sıra Ashwin Rajan ve Nimitt Mankad üstlenmiş. Başyapımcılar da Jo Homewood ve Stephen Dembitzer.

Görüntü yönetmeni Eli Arenson (Lamb, Hospitality), yapım tasarımcısı Ferdia Murphy (Lola, Finding You), kurgucu Job ter Burg (Benedetta, Elle) ve kostüm tasarımcısı Frank Gallacher (Sebastian, Aftersun) kamera arkasında yönetmen Shyamalan’a eşlik ediyor. Müzikler de Abel Korzeniowski’ye (Till, The Nun) ait.

Ülkemizdeki dağıtımını TME Films’in üstlendiği The Watchers / Gözcüler, 21 Haziran’da vizyonda olacak.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir Cevap Yazın

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Mahmut Fazıl Coşkun İmzalı Anons'un Fragmanı Yayınlandı! 2 – Anons 4

Mahmut Fazıl Coşkun İmzalı Anons’un Fragmanı Yayınlandı!

Mahmut Fazıl Coşkun’un, 75. Venedik Uluslararası Film Festivali’nin Orizzonti bölümünde
The Black Phone / Siyah Telefon İlk Fragman 3 – The Black Phone Siyah Telefon 2

The Black Phone / Siyah Telefon İlk Fragman

28 Ocak’ta vizyona girecek olan The Black Phone / Siyah