M. Night Shyamalan’ın Tuzak Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

23 Nisan 2024

Başrollerinde Josh Hartnett, Ariel Donoghue ve Saleka Shyamalan’ın yer aldığı, ünlü yönetmen M. Night Shyamalan’ın yazıp yönettiği Trap / Tuzak filminin ilk fragmanı yayınlandı. Bir baba ve genç kızının gittikleri bir pop konserinde karanlık ve uğursuz bir olayın merkezinde yaşadıklarını anlatan film, ülkemizde 9 Ağustos’ta sinemalarda olacak.

Bu dünya ile öteki dünya arasında gidip gelen kahramanların korku ve gerilim öyküleriyle ünlenen ödüllü yönetmen M. Night Shyamalan imzalı Tuzak filminin ilk fragmanı yayınlandı.

Alfred Hitchcock’un yeni nesil varisi olarak gösterilen M. Night Shyamalan’ın yazıp yönettiği film, bir baba ve genç kızının gittikleri bir pop konserinde karanlık ve uğursuz bir olayın merkezinde yaşadıklarını anlatıyor. Başrollerinde Josh Hartnett ve Ariel Donoghue’in yer aldığı filmde, Shyamalan’ın R&B şarkıcısı ve söz yazarı kızı Saleka, konseri veren Lady Raven’ı canlandırıyor. Oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler ise Hayley Mills ve Allison Pill.

M. Night Shyamalan'ın Tuzak Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı 1 – Trap Tuzak 2024 2

Filmin yapımcılığını Ashwin Rajan, Marc Bienstock ile birlikte M. Night Shyamalan üstleniyor. Başyapımcı ise Steven Schneider.

Call Me by Your Name filminin de görüntü yönetmenliğini yapan Sayombhu Mukdeeprom’un görüntü yönetmenliğini üstlendiği filmin yapım tasarımcısı Debbie de Villa. Kurgusu Noemi Preiswerk tarafından yapılan filmin müzikleri Herdis Stefansdottir tarafından yapılmış. Müzik sorumlusu Susan Jacobs, kostüm tasarımcısı Caroline Duncan. Oyuncu seçimleri ise Douglas Aibel’a ait.

Ülkemizdeki dağıtımını TME Films’in üstlendiği Tuzak, 9 Ağustos’ta vizyonda olacak.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

1 Comment

  1. Fragman filmin twistlerinden birini açık etmese daha iyiydi, ama bu sefer de “bunu açık ettiyse demek ki finalde daha büyük bir twist bizi bekliyor” diye düşünmeden de edemiyor insan…

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Dabbe 5: Zehr-i Cin 2 – dabbe 5 zehr i cin fragman 6244766 o

Dabbe 5: Zehr-i Cin

Dabbe 5: Zehr-i Cin, 12 Eylül'de sinemalarda!
Paranormal Activity: The Ghost Dimension İlk Fragmanı İzle 3 – 635705790395709198 xxx pa5 ff 002 dcb 74005930

Paranormal Activity: The Ghost Dimension İlk Fragmanı İzle

Düşük bütçeli hit film Paranormal Activity serisi yaratıcılarını zengin etmeye