Ant-Man and the Wasp: Quantumania Yeni Fragman

2023 yılının merakla beklenen filmi Marvel Studios imzalı Ant-Man ve Wasp: Quantumania’dan yeni fragman yayınlandı. Film, 17 Şubat’ta vizyona girecek.

Marvel Studios’un ilk filmiyle büyük merak uyandıran ve fantastik bir evrenin kapılarını açan yapımı Ant-Man’in devam filminden yeni fragman paylaşıldı. 17 Şubat’ta vizyona girecek ve Paul Rudd’ın Scott Lang (Ant-Man) olarak yeniden rolünü tekrarladığı filmde Scott ve eşi Hope Van Dyne (Evangeline Lilly), kızları Cassie’nin Kuantum Alemi’ne sinyal göndermesi sonucu kendilerini hayatlarının en zorlu mücadelesinde bulacak.

Jonathan Majors’ın Kang karakteriyle kadroya dahil olduğu filmde Scott ile Kang karşı karşıya gelecek ve ikisi de hayatlarını ortaya koyacak. Sinemaseverleri soluksuz bir serüvenin parçası yapacak Ant-Man ve Wasp: Quantumania’da usta oyuncular Michael Douglas ve Michelle Pfeiffer, Hope’un ailesi olarak yer alırken, Bill Murray ise Krylar karakteriyle izleyici karşısına çıkacak. Peyton Reed’in yönetmen koltuğunda oturduğu, Kevin Feige ve Stephen Broussard’ın yapımcılığını üstlendiği Ant-Man ve Wasp: Quantumania, 17 Şubat’ta tüm dünyada sinemalarda olacak.

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Yeni Fragman 3 – Ant Man and the Wasp Quantumania 2023 poster

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir