Beast / Canavar İlk Fragman

Beast / Canavar filminin Türkçe altyazılı ilk fragmanı yayınlandı!

Bazen, çalıların hışırtısı gerçekten bir canavardır.

Idris Elba (Luther dizisi, Prometheus, Pacific Rim, Fast and Furious Presents: Hobbs and Shaw, The Suicide Squad) bir baba ve iki genç kızının, bozkırda kendilerini devasa bir aslan tarafından avlanırken buldukları, heyecanlı, yeni korku, gerilim ve macera filminde rol alıyor. Elba, Dr. Nate Daniels’ı canlandırıyor.

Beast / Canavar İlk Fragman 1 – Beast Canavar 2022 2

Dr. Nate Daniels yeni dul kaldıktan hemen sonra karısıyla ilk tanıştıkları yer olan Güney Afrika’ya döner. Uzun süre önce planlanan gezide kızlarıyla birlikte eski bir aile dostu ve vahşi hayat biyoloğu Martin Battles’ın (Sharlto Copley; District 9, Elysium, Chappie, Russian Doll dizisi, Maleficent) yönettiği doğal hayat alanına gelir. Ama yaraları sarmak üzere başlayan yolculuk, kana susayan, kaçak avcılardan kurtulmuş, insanları artık düşman olarak gören ve peşlerine düşen bir aslandan kurtulmak için korkunç bir mücadeleye dönüşür.

Iyana Halley (The Hate U Give / Sessiz Kalma, This Is Us dizisi), Daniels’ın 18 yaşındaki kızı Meredith’i, Leah Sava Jeffries (Rel dizisi, Empire dizisi) ise 13 yaşındaki kızı Norah’yı canlandırıyor.

Universal Pictures’ın 2 Guns, Everest ve Contraband filmlerinin yönetmeni Baltasar Kormakur’dan gelen Beast / Canavar filminin yapımcıları, Girls Trip, Ride Along / Zor Biraderler serisi, Night School, No Good Deed ve Think Like a Man gibi filmlerin yapımcısı Will Packer, Will Packer Productions’ın başkanı James Lopez ve Baltasar Kormakur. Filmin senaryosunu, Jaime Primak Sullivan’ın orijinal hikayesinden uyarlayan Ryan Engle (Rampage Büyük Yıkım, Non-Stop) yazdı. Filmin idari yapımcıları ise Jaime Primak Sullivan ve Bernard Bellew.

Beast / Canavar

Yönetmen: Baltasar Kormakur
Senaryo: Ryan Engle
Orijinal Hikaye: Jaime Primak Sullivan
Oyuncular: Idris Elba, Sharlto Copley, Iyana Halley, Leah Sava Jeffries, Mel Jarnson, Amara Miller
Yapımcılar: Will Packer, James Lopez, Baltasar Kormakur
İdari Yapımcılar: Jaime Primak Sullivan, Bernard Bellew

Beast / Canavar İlk Fragman 2 – Beast Canavar 2022 3

Beast / Canavar İlk Fragman 3 – Beast Canavar 2022 4

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir