Black Mirror 5. Sezon 3 Bölüm 3 Poster 1 – Black Mirror 5 Sezon 01

Black Mirror 5. Sezon 3 Bölüm 3 Poster

Black Mirror Yeni Sezonuyla 5 Haziran’da Dönüyor

Black Mirror 5. sezon bölüm afişleri paylaşıldı! Merakla beklenen Black Mirror beşinci sezonu, 5 Haziran’da geri dönüyor.

Dizinin yaratıcısı Charlie Brooker ve baş yapımcı Annabel Jones önderliğinde çekilen üç yeni bölümde karşımıza çıkan isimler; Anthony Mackie, Miley Cyrus, Yahya Abdul-Mateen II, Greg Kriek, Frances Sholto-Douglas, Topher Grace, Damson Idris, Andrew Scott, Nicole Beharie, Pom Klementieff, Angourie Rice, Madison Davenport ve Ludi Lin olacak.

SMITHEREENS

Black Mirror 5. Sezon 3 Bölüm 3 Poster 2 – Black Mirror S5 Smithereens poster

Bir taksi şoförü bir anda gündemin odağı haline gelir ve hızlıca kontrolden çıkar.

Oyuncular: Andrew Scott, Damson Idris, Topher Grace

RACHEL, JACK AND ASHLEY, TOO

Black Mirror 5. Sezon 3 Bölüm 3 Poster 3 – Black Mirror S5 Rachel Jack And Ashley Too poster

Yalnız bir genç, hayranı olduğu pop yıldızı ile tanışmak ister. Ancak bu yıldızın cazibesi göründüğü kadar masum değildir.

Oyuncular: Miley Cyrus, Angourie Rice, Madison Davenport

STRIKING VIPERS

Black Mirror 5. Sezon 3 Bölüm 3 Poster 4 – Black Mirror S5 Striking Vipers poster

Yıllar sonra bir araya gelen iki üniversite arkadaşı, hayatlarını sonsuza dek değiştirebilecek bir dizi olayla karşı karşıya kalır.

Oyuncular: Anthony Mackie, Yahya Abdul-Mateen II, Nicole Beharie, Pom Klementieff, Ludi Lin

Black Mirror Hakkında

Black Mirror, modern dünyaya karşı toplu huzursuzluğumuzu ele alırken, her bir bağımsız bölümünde modern teknoloji paranoyasına değinen iğneleyici ve sürükleyici hikayeler anlatıyor. Teknoloji tüm hayatımızı değiştirdi; her evdeki, her masadaki, her eldeki plazma ekranlar, monitörler, akıllı telefonlar 21. yüzyıldaki varlığımızı bize geri yansıtan birer karanlık aynaya dönüştüler. Dizi Charlie Brooker tarafından yaratıldı ve yazıldı. Dizinin baş yapımcılığını ise Charlie Brooker ve Annabel Jones üstlendi.

Black Mirror Sosyal Medya Hesapları

Ayrıntılı bilgi için: netflix.com/blackmirror

Netflix Hakkında

Netflix, 190’dan fazla ülkede 148 milyon ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği dünyanın lider internet eğlence hizmetidir. Üyeler yayınları istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı tüm ekranlarda izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler.

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir