Bu Rus Dizisinin İsmini Bir Yere Not Edin: Zona! 1 – Zona 8

Bu Rus Dizisinin İsmini Bir Yere Not Edin: Zona!

Zona ile ilgili fazla bir bilgiye ulaşmak henüz mümkün değil. An itibarıyla ortada sadece Alex Andreev imzalı tasarımlar dolaşıyor ama bu bile şimdiden heyecanlanmamıza yol açtı. Önümüzdeki seneye yetiştirilmeye çalışılan Zona, tasarımlardaki muhteşem havanın çok azını ekrana taşımayı başarsa bile birçok bilim kurgu hayranını peşine takmakta zorlanmayacak gibi görünüyor.

St. Petersburg’da yaşayan Alex Andreev, yaklaşık 20 yıldır çizim ve tasarım işleriyle uğraşıyor. Bir reklam ajansında sanat direktörü olarak çalışan Andreev, sinema filmleri ve bilgisayar oyunları için ‘concept art’ yapmaktadır. (Andreev’in diğer işlerine göz atmak için sayfasını ziyaret edebilirsiniz: alexandreev.com)

Arkady ve Boris Strugatsky kardeşlerin bilim kurgu romanından uyarlanacak olan TV dizisi Zona’nın, 2015 yılı içerisinde Rusya’da yayına girmesi planlanıyor. Takipteyiz!

Not: Birbirinden leziz görselleri tam boy görüntülemek için üzerlerine tıklayınız.

Kaynak: Behance

Yazar hakkında: Murat Kızılca

blank
1971 İstanbul doğumlu. Aylık online sinema dergisi CineDergi ve aylık kültür sanat dergisi kargamecmua için sinema yazıları kaleme alıyor. 2008 yılından beri katkı sağladığı Öteki Sinema’da bir yandan da editörlük görevini sürdürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir