Clown'dan İlk Klip! 1 – clown

Clown’dan İlk Klip!

3 Haziran 2016

Clown çocukluk korkunuzu tekrar diriltecek!

Jon Watts’ın ilk yönetmenlik denemesi olan Clown filminden ilk klip geldi. 2014’te yapımına başlanan filmin ilk klibi de bir hayli kokutucu!

Günümüzde birçok insanın sahip olduğu palyaço fobisinden yola çıkarak yazılan filmin yönetmen koltuğunda Spider Man: Homecoming’in yönetmeni Jon Watts oturuyor. Korku türündeki Clown’un yapımcılığını üstlenen Eli Roth’a oyuncu kadrosundaki Andy Powers, Laura Allen, Peter Stormare ve Elizabeth Whitmere gibi isimler eşlik ediyor. Film, oğlunun doğumgünü için palyaço kıyafeti satın alan bir babanın dehşet verici hikayesini anlatıyor. Kostümün bir türlü üzerinden çıkmamasıyla yavaş yavaş karakteri de değişmeye başlayan baba kendi ailesinin hayatını tehdit eden bir katile dönüşüyor.

Filmin Türkiye’de vizyona girip girmeyeceği henüz kesin değil ancak posterinin çok korkunç olduğu gerekçesiyle İtalya’da sansürlendiğini de belirtelim.

Kaynak: Beyazperde

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Optimized by Optimole
blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

İzmir’de Güçlü Bir Sinema Sezonu 2 – Rüzgarda Salınan Nilüfer Hezarfen Film Galeri Sinema Sezonu

İzmir’de Güçlü Bir Sinema Sezonu

Üç yıldır İzmir’de Bağımsız Türkiye Sineması rüzgarı estiren Hezarfen Film

KargART Film Gösterimleri

KargART Film Gösterimleri / !Geceyarısı Filmleri! “Karanlıktan korkar mısınız?” Hazırlayan: