Clown’dan İlk Klip!

Clown çocukluk korkunuzu tekrar diriltecek!

Jon Watts’ın ilk yönetmenlik denemesi olan Clown filminden ilk klip geldi. 2014’te yapımına başlanan filmin ilk klibi de bir hayli kokutucu!

Günümüzde birçok insanın sahip olduğu palyaço fobisinden yola çıkarak yazılan filmin yönetmen koltuğunda Spider Man: Homecoming’in yönetmeni Jon Watts oturuyor. Korku türündeki Clown’un yapımcılığını üstlenen Eli Roth’a oyuncu kadrosundaki Andy Powers, Laura Allen, Peter Stormare ve Elizabeth Whitmere gibi isimler eşlik ediyor. Film, oğlunun doğumgünü için palyaço kıyafeti satın alan bir babanın dehşet verici hikayesini anlatıyor. Kostümün bir türlü üzerinden çıkmamasıyla yavaş yavaş karakteri de değişmeye başlayan baba kendi ailesinin hayatını tehdit eden bir katile dönüşüyor.

Filmin Türkiye’de vizyona girip girmeyeceği henüz kesin değil ancak posterinin çok korkunç olduğu gerekçesiyle İtalya’da sansürlendiğini de belirtelim.

Kaynak: Beyazperde

Yazar hakkında: Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir