Çocukları Salondan Çıkarın: Yeni Joker Filmi Şiddet Dolu! 1 – 2528843.jpg r 640 360 f jpg q x xxyxx

Çocukları Salondan Çıkarın: Yeni Joker Filmi Şiddet Dolu!

Başarılı oyuncu Joaquin Phoenix’in başrolünde yer alacağı “Joker” filminden yeni detaylar paylaşıldı. Todd Philips’in yönetmen koltuğuna oturduğu filmin yaş sınırlaması belli oldu ve diğer süper kahraman filmleri gibi genel kitleye hitap etmeyeceği belirtildi. Ayrıca filmden yeni bir siyah beyaz görsel yayınlandı.

Felekten Bir Gece, Git Başımdan!, Afili Aynasızlar, Eski Dostlar, Vurguncular gibi filmlerin yönetmen koltuğunda bulunan Todd Philips, sosyal medya üzerinden takipçilerine yaptığı bir paylaşımla Joker filmi hakkında yeni detaylar paylaştı. Philips bir hayrana yanıt vererek, filmin r-rated, yani 18+ yaş kitlesine hitap edeceğini belirtti. Filmin bu şekilde olacağını insanların tahmin ettiğini sandığını belirten yönetmen, Amerika’da henüz filmin resmi olarak etiketlenmediğini ifade etti. Yönetmen bir de filmden görsel paylaştı. Siyah beyaz olan Joker karesi, sosyal medyada büyük ilgi uyandırdı. Görsel Joker’i üç farklı açıdan gösteriyor. Nicki Lenderman tarafından yapılan makyajıyla ayna karşısına geçen oyuncunun yer aldığı başka set karelerinin de yayınlanma ihtimali olduğu biliniyor. Yorumlara yanıt veren Philips, başka set karelerini yayınlamaktan zevk alacağını ifade etmişti. Ayrıca görsel, en iyi film fotoğrafçılarından biri olarak bilinen Niko Tavernise tarafından çekildi.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Finishing touches.

Todd Phillips (@toddphillips1)’in paylaştığı bir gönderi ()

Kaynak: http://www.beyazperde.com/haberler/filmler/haberler-89666/

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir