"Fast & Furious 9" Çekimleri Başladı! 1 – fast furious007

“Fast & Furious 9” Çekimleri Başladı!

29 Haziran 2019

Hollywood aksiyon filmlerinin aranılan oyuncusu Vin Diesel ve Game of Thrones’un yıldızı Nathalie Emmanuel, sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşımlarla devam filmi Fast and Furious 9’ın çekimlerinin başladığını resmi olarak duyurdu. Vin Diesel paylaşımının çekimlerin ilk gününe ait olduğunu belirterek video çekerken, Nathalie Emmanuel “Bugün Fast and Furious 9 çekimlerinin ilk günü. Ekip yeniden bir araya geldi.” ifadesiyle paylaşımını Twitter üzerinden yaptı.

https://www.instagram.com/p/BzGh3YqlddW/?utm_source=ig_web_copy_link

Bilindiği üzere Fast and Furious 9’ın oyuncu kadrosunda Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Lucas Black, Tyrese Gibson, Lex Elle gibi birçok isim yer alıyor. Ayrıca geçtiğimiz haftalarda filmin kadrosuna Trainwreck, 12 Rounds, Marine, Blockers gibi yapımlardan tanıdığımız WWE şampiyonu John Cena katılmıştı. Cena’nın rolünün kötü adam olmaya yakın olduğu belirtilmişti. Michelle Rodriguez ise Fast & Furious devam filmlerinde yer alacağını ancak, öncelikle dokuzuncu filme kadın bakış açısı desteği verilmesini istediğini belirtmişti. Ancak Nathalie Emmanuel’in kadroda yer alması resmi olarak açıklanmamıştı. Oyuncunun canlandırdığı karakter olan Ramsey’i son olarak Brian ile birlikte görmüştük. Filmin yönetmen koltuğuna bir kez daha 2006’daki Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı filminden başlayarak bugüne kadarki filmlerini de yöneten Justin Lin üstleniyor. Filmin senaryosunu ise The Death of Michael Smith, The Passage ve Kin filmlerinin senaryosunda imzası bulunan Daniel Casey ve Chris Morgan kaleme alıyor.

Serinin bir de spin-off filminin çekildiği biliniyor. Bu filmin adı ise Fast and Furious Presents: Hobb & Shaw oluyor. Bilindiği üzere Hobbs & Shaw’un daha önce izleyicileriyle buluşması istendiği için Fast & Furious 9 bir yıl ertelenerek vizyon tarihi 2020 tarihine alınmıştı. Ayrıca Vin Diesel’ın yaptığı paylaşımlara göre Nicole Perlman, Lindsay Beer, Geneva Robertson Dworet tarafından kaleme alınması beklenen bir spin-off filmi bulunuyor. Rodriguez’in ise bu filmde rol alma ihtimali üzerinde düşünülüyor. Bir diğer söylenti olarak ise Charlize Theron’ın Cipher karakterini odağına alabilecek bir proje düşünülüyor. Ancak bu proje de henüz resmi olarak açıklananlar arasında bulunmuyor.

Fast & Furious 9 filminin ülkemizdeki izleyicileriyle 22 Mayıs 2020 tarihinde buluşması bekleniyor.

Kaynak: Beyazperde

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

En Büyük Deniz Savaşı “Midway”den İlk Poster Geldi! 2 – image asset

En Büyük Deniz Savaşı “Midway”den İlk Poster Geldi!

2. Dünya Savaşında bir dönüm noktası olan Midway Muharebesi’ni anlatan
Turna Misali Filminin Dünya Prömiyeri Tokyo Film Festivali’nde 3 – Turna Misali 1

Turna Misali Filminin Dünya Prömiyeri Tokyo Film Festivali’nde

İffet Eren Danışman Boz’un yönettiği Turna Misali dünya prömiyerini 34.