Gösterilemeyince Eskidi: James Bond Yeniden Çekilecek!

Son James Bond macerası No Time To Die zamana yenildi, yeniden çekimler gündemde…

Geçen yıl Mart ayında vizyona girmesi gerekirken dört kez ertelenen Daniel Craig’in başrolünde oynadığı No Time To Die (Ölmek İçin Zaman Yok) zamana yenildi. Filmde sponsorluklar için kullanılan teknolojik ürünlerin tarihinin eskimesi, bazı sahnelerin yeniden çekimini gündeme getirdi.

Gösterilemeyince Eskidi: James Bond Yeniden Çekilecek! 1 – 21831084 0 image a 108 1575495268209

Pandemi nedeniyle sürekli vizyon tarihi ertelenen No Time to Die (Ölmek İçin Zaman Yok) filmindeki ürün yerleştirme sahneleri, zamana yenildi. Daily Mail’in haberine göre MI6 ajanının filmde kullandığı teknolojik aletlerin modası geçti bile. İçeriden bir kaynak The Sun’a yaptığı açıklamada; “Bu tip detaylar ve araçlar her zaman gizli tutulur ancak herkes bilir ki James Bond her zaman en son model ürünleri taşır. Filmdeki Daniel Craig ve diğer tüm oyuncular uzun süredir piyasada olan ürünleri kullanıyor. Bu anlaşmaların asıl amacı bu değil. Bu bazı sahnelerin çok dikkatli bir şekilde düzenlenmesi ve güncellenmesi anlamına geliyor” dedi.

Teknolojik ürünlerin ve cep telefonlarının Nokia tarafından sağlandığı filmde birçok ürün sponsorlu. Aynı kaynak filmin yapımcılarının, bu aletlerin gözüktüğü sahneleri değiştirmeye istekli olduğunu söyledi. Filmde sponsorluğu olduğu söylenen diğer markalar ise Omega, Adidas ve Bollinger.

Serinin 25. filmi olan No Time to Die, Daniel Craig’in, 007 olarak görüleceği son film olacak. Geçtiğimiz günlerde açıklanan son vizyon tarihine göre film 8 Ekim 2021’e ertelendi.

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir