İşte Yeni ‘Scream’ Maskesi! 1 – Scream Ghostface mask

İşte Yeni ‘Scream’ Maskesi!

5 Haziran 2015

Wes Craven imzalı ünlü korku kültü Scream’in televizyon serisi için geri sayım sürerken tartışmalar yaratan yeni maske nihayet görücüye çıktı.

90’lı yılların teen-slasher alt türünde başyapıt konumunda olan Scream yalnızca büyük bir hayran kitlesi kazanmakla kalmamış, dönemin korku sineması algısına farklı bir boyut kazandırmıştı. Wes Craven imzalı filmin 3 tane de devam filmi gelmiş, filmdeki maskeli katil Ghostface bir korku ikonu haline dönüşmüştü. Bu sefer televizyon ekranlarında yer alacak Scream ise beraberinde büyük tartışmalar da getirmişti. Bunun sebebi ise filmde kullanılan efsane maskenin şekil değiştireceği yönündeki haberlerdi. Bu haber bizzat Craven tarafından da doğrulnamıştı. Hayranlar nasıl bir Ghostface maskesi olacağını merakla bekliyorlardı. Ve nihayet televizyon serisinde göreceğimiz Ghostface maskesi de diziyi sabırsızlıkla bekleyenlerle paylaşıldı.

Scream-MTV-new-Ghostface-mask

Serinin yaratıcısı Wes Craven yeni maske için “seriye farklı bir boyut kazandıracak korkutucu ve hoş bir maske oldu” yorumunda bulundu. Scream televizyon serisi 31 Ekim 2015’te start alacak. Peki, siz yeni Scream maskesini nasıl buldunuz?

Haber çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Kaynak : http://screenrant.com/scream-tv-series-ghostface-mask-mtv/

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Tim Burton’ın Batman’inde Robin Kostümü Böyle Olacaktı 2 – batman forever

Tim Burton’ın Batman’inde Robin Kostümü Böyle Olacaktı

Eğer üçüncü Batman filmini Tim Burton çekecek olsaydı Robin’in kostümü
Her Salı Kült Film Gecesi’nde Bu Hafta: The Thing 3 – 8aCtx7b

Her Salı Kült Film Gecesi’nde Bu Hafta: The Thing

31 Mart Salı akşamı saat 20:00'da nefesinizi kesecek bir bilim