İşte Yeni ‘Scream’ Maskesi!

Wes Craven imzalı ünlü korku kültü Scream’in televizyon serisi için geri sayım sürerken tartışmalar yaratan yeni maske nihayet görücüye çıktı.

90’lı yılların teen-slasher alt türünde başyapıt konumunda olan Scream yalnızca büyük bir hayran kitlesi kazanmakla kalmamış, dönemin korku sineması algısına farklı bir boyut kazandırmıştı. Wes Craven imzalı filmin 3 tane de devam filmi gelmiş, filmdeki maskeli katil Ghostface bir korku ikonu haline dönüşmüştü. Bu sefer televizyon ekranlarında yer alacak Scream ise beraberinde büyük tartışmalar da getirmişti. Bunun sebebi ise filmde kullanılan efsane maskenin şekil değiştireceği yönündeki haberlerdi. Bu haber bizzat Craven tarafından da doğrulnamıştı. Hayranlar nasıl bir Ghostface maskesi olacağını merakla bekliyorlardı. Ve nihayet televizyon serisinde göreceğimiz Ghostface maskesi de diziyi sabırsızlıkla bekleyenlerle paylaşıldı.

Scream-MTV-new-Ghostface-mask

Serinin yaratıcısı Wes Craven yeni maske için “seriye farklı bir boyut kazandıracak korkutucu ve hoş bir maske oldu” yorumunda bulundu. Scream televizyon serisi 31 Ekim 2015’te start alacak. Peki, siz yeni Scream maskesini nasıl buldunuz?

Haber çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Kaynak : http://screenrant.com/scream-tv-series-ghostface-mask-mtv/

SEVDİYSEN PAYLAŞ BAŞKALARI DA OKUSUN
Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir