Karayip Korsanları 5’e The Beatles Sürprizi! 1 – Paul4

Karayip Korsanları 5’e The Beatles Sürprizi!

Karayip Korsanları serisinin son halkası Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales’den haberler gelmeye devam ediyor. 2007 yılında çekilen serinin üçüncü filmi Pirates of the Caribbean: At World’s End’de The Rolling Stones’un gitaristi Keith Richards’ın cameo’sundan sonra serinin yeni filminde bir diğer efsane grup The Beatles’ın üyelerinden Paul McCartney rol alacak.

Jerry Bruckheimer’ın yapımcılığı ile 2003 serisinde başlayan Karayip Korsanları efsanesi beşinci film ile devam ediyor. Başrolünde ünlü aktör Johnny Depp’in olduğu popüler seriye en son üçüncü filmde gördüğümüz Orlando Bloom Will Turner rolü ile geri dönerken Javier Bardem, Kaya Scodelario, Brenton Thwaites kadroya katılmış durumda.

Karayip Korsanları 5Deadline’ın haberine göre serinin beşinci filmi Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales’de bir de sürpriz isim bizleri bekliyor. O da 60’ların efsane müzik grubu The Beatles’ın elemanlarından Paul McCartney!

McCartney’in hangi karakteri canlandıracağına dair net bilgiler olmasa da filme renk katacağı kesin. Bilindiği üzere serinin üçüncü filminde bir diğer efsane grup The Rolling Stones’tan Keith Richards’ı Kaptan Jack Sparrow’un babası rolünde izlemiştik. McCartney de yine eğlenceli ve keyifli bir karakter ile karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

Serinin beşinci filmi Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales 26 Mayıs 2017’de seyirci ile buluşacak.

Haber çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Kaynak: http://screenrant.com/pirates-caribbean-5-dead-men-cast-paul-mccartney/

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir