MEGAN Yeni Fragman 1 – MEGAN 4

MEGAN Yeni Fragman

8 Aralık 2022

MEGAN filminin Türkçe altyazılı yeni fragmanı yayınlandı. MEGAN, 13 Ocak 2023’te sinemalarda!

O, bir oyuncaktan daha fazlası. O, ailenin bir parçası.

Korkunun üretken zihinlerinden, Saw (Testere), Insidious (Ruhlar Bölgesi) ve The Conjuring (Korku Seansı) serilerinin arkasındaki yapımcı James Wan’dan ve Halloween (Cadılar Bayramı), The Black Phone (Siyah Telefon) ve The Invisible Man (Görünmez Adam) filmlerinin yapımcısı Blumhouse’dan dehşetin yeni bir yüzü geliyor.

MEGAN, bir yapay zekâ mucizesi, bir çocuğun en iyi dostu ve bir ebeveynin en büyük müttefiki olmak üzere programlanmış gerçek gibi bir oyuncak bebektir. Oyuncak şirketinin zeki robotikçisi Gemma (Get Out / Kapan filmindeki Allison Williams) tarafından tasarlanan MEGAN, bağlandığı çocuğun dostu, öğretmeni, oyun arkadaşı ve koruyucusu olurken dinleyebilir, izleyebilir ve öğrenebilir.

MEGAN Yeni Fragman 2 – MEGAN 1

Gemma, bir anda yetim kalan 8 yaşındaki yeğeni Cady’nin (Violet McGraw, The Haunting of Hill House) bakımını üstlendiğinde ebeveyn olmak için hazırlıksız ve güvensizdir. Gemma, işinin yoğun baskısı altında iki sorunu birden çözme çabasıyla MEGAN prototipini Cady ile eşleştirmeye karar verir. Bu akıl almaz sonuçlar doğuracak bir karar olacaktır.

Yapımcılığını Jason Blum, Michael Clear ve James Wan’ın yaptığı MEGAN’ın yönetmeni ödüllü yapımcı Gerard Johnstone (Housebound), senaryo yazarı Akela Cooper (Malignant / Habis, The Nun 2), uyarlanan hikâyenin yazarları ise Akela Cooper ve James Wan.

Filmde ayrıca Ronny Chieng (Shang-Chi ve On Halka Efsanesi), Brian Jordan Alvarez (Will & Grace), Jen Van Epps (Cowboy Bebop), Lori Dungey (Yüzüklerin Efendisi Yüzük Kardeşliği) ve Stephane Garneau-Monten (Straight Forward) rol alıyor.

Universal Pictures ve Blumhouse sunar, bir Atomic Monster yapımı Divide/Conquer iş birliğiyle.

Filmin idari yapımcıları Allison Williams, Mark David Katchur, Ryan Turek, Judson Scott, Adam Hendricks ve Greg Gilreath.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]

MEGAN

Yönetmen: Gerard Johnstone
Senaryo: Akela Cooper
Hikaye: Akela Cooper, James Wan
Oyuncular: Allison Williams, Violet McGraw, Ronny Chieng, Brian Jordan Alvarez, Jen Van Epps, Lori Dungey, Stephane Garneau-Monten
Yapımcılar: Jason Blum, James Wan, Michael Clear
İdari Yapımcılar: Allison Williams, Mark David Katchur, Ryan Turek, Judson Scott, Adam Hendricks, Greg Gilreath

[/box]

MEGAN Yeni Fragman 3 – MEGAN poster

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir Cevap Yazın

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Ön Bakış: Alita Battle Angel 4 – Alita Battle Angel movie

Ön Bakış: Alita Battle Angel

Alita’yı bilgisayarda yaratılan karakteri gibi kocaman gözleri olan Rosa Salazar
Split / Parçalanmış İlk Fragman 5 – Split Parçalanmış banner

Split / Parçalanmış İlk Fragman

M. Night Shyamalan'ın yeni filmi Split / Parçalanmış'a ait ilk