MEGAN Yeni Fragman 1 – MEGAN 4

MEGAN Yeni Fragman

8 Aralık 2022

MEGAN filminin Türkçe altyazılı yeni fragmanı yayınlandı. MEGAN, 13 Ocak 2023’te sinemalarda!

O, bir oyuncaktan daha fazlası. O, ailenin bir parçası.

Korkunun üretken zihinlerinden, Saw (Testere), Insidious (Ruhlar Bölgesi) ve The Conjuring (Korku Seansı) serilerinin arkasındaki yapımcı James Wan’dan ve Halloween (Cadılar Bayramı), The Black Phone (Siyah Telefon) ve The Invisible Man (Görünmez Adam) filmlerinin yapımcısı Blumhouse’dan dehşetin yeni bir yüzü geliyor.

MEGAN, bir yapay zekâ mucizesi, bir çocuğun en iyi dostu ve bir ebeveynin en büyük müttefiki olmak üzere programlanmış gerçek gibi bir oyuncak bebektir. Oyuncak şirketinin zeki robotikçisi Gemma (Get Out / Kapan filmindeki Allison Williams) tarafından tasarlanan MEGAN, bağlandığı çocuğun dostu, öğretmeni, oyun arkadaşı ve koruyucusu olurken dinleyebilir, izleyebilir ve öğrenebilir.

MEGAN Yeni Fragman 2 – MEGAN 1

Gemma, bir anda yetim kalan 8 yaşındaki yeğeni Cady’nin (Violet McGraw, The Haunting of Hill House) bakımını üstlendiğinde ebeveyn olmak için hazırlıksız ve güvensizdir. Gemma, işinin yoğun baskısı altında iki sorunu birden çözme çabasıyla MEGAN prototipini Cady ile eşleştirmeye karar verir. Bu akıl almaz sonuçlar doğuracak bir karar olacaktır.

Yapımcılığını Jason Blum, Michael Clear ve James Wan’ın yaptığı MEGAN’ın yönetmeni ödüllü yapımcı Gerard Johnstone (Housebound), senaryo yazarı Akela Cooper (Malignant / Habis, The Nun 2), uyarlanan hikâyenin yazarları ise Akela Cooper ve James Wan.

Filmde ayrıca Ronny Chieng (Shang-Chi ve On Halka Efsanesi), Brian Jordan Alvarez (Will & Grace), Jen Van Epps (Cowboy Bebop), Lori Dungey (Yüzüklerin Efendisi Yüzük Kardeşliği) ve Stephane Garneau-Monten (Straight Forward) rol alıyor.

Universal Pictures ve Blumhouse sunar, bir Atomic Monster yapımı Divide/Conquer iş birliğiyle.

Filmin idari yapımcıları Allison Williams, Mark David Katchur, Ryan Turek, Judson Scott, Adam Hendricks ve Greg Gilreath.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]

MEGAN

Yönetmen: Gerard Johnstone
Senaryo: Akela Cooper
Hikaye: Akela Cooper, James Wan
Oyuncular: Allison Williams, Violet McGraw, Ronny Chieng, Brian Jordan Alvarez, Jen Van Epps, Lori Dungey, Stephane Garneau-Monten
Yapımcılar: Jason Blum, James Wan, Michael Clear
İdari Yapımcılar: Allison Williams, Mark David Katchur, Ryan Turek, Judson Scott, Adam Hendricks, Greg Gilreath

[/box]

MEGAN Yeni Fragman 3 – MEGAN poster

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Doctor Strange in the Multiverse of Madness Fragman 4 – Doctor Strange in the Multiverse of Madness 3

Doctor Strange in the Multiverse of Madness Fragman

Doctor Strange in the Multiverse of Madness / Doktor Strange
İnsana Tabiatla Arasındaki Uyumu Sorgulatan Film: Nebula 5 – Nebula 4

İnsana Tabiatla Arasındaki Uyumu Sorgulatan Film: Nebula

Locarno Film Festivali’nde En İyi Yeni Yönetmen ödülüne layık görülen