Paul Greengrass İmzalı 22 July'dan Resmi Fragman 1 – 22 July 2018 02

Paul Greengrass İmzalı 22 July’dan Resmi Fragman

5 Eylül 2018

Paul Greengrass İmzalı 22 July'dan Resmi Fragman 2 – 22 July 2018 posterNetflix, Paul Greengrass imzalı yeni filmi 22 July’ın resmi fragmanını yayınladı!

Yapımcılığını Oscar’a aday gösterilen film yapımcısı Paul Greengrass’ın (Captain Phillips, United 93) üstlendiği 22 July, Norveç tarihinde yaşanan en vahşi terör saldırısının ardından yaşanan gerçek bir hikâyeyi konu alıyor. 22 Temmuz 2011 tarihinde, aşırı sağcı bir radikal grup tarafından Norveç’in başkenti Oslo’da liderlik kampında bulunan bir grup gence toplu bir saldırı düzenlendi. Belgesel, ülkenin içinden geçtiği iyileşme ve barış sürecini, hayatta kalan bir kurbanın fiziksel ve duygusal yolculuğu üzerinden anlatıyor.

Senarist ve yönetmen koltuğunda Paul Greengrass’ın yer aldığı 22 July, Åsne Seierstad’ın kaleme aldığı “One of Us: The Story of an Attack in Norway – and Its Aftermath” isimli kitaptan uyarlandı. Scott Rudin, Paul Greengrass, Gregory Goodman ve Eli Bush’ın yapımcılığını üstlendiği filmin başrollerinde ise Anders Danielsen Lie, Jon Øigarden, Jonas Strand Gravli, Maria Bock, Thorbjørn Harr, Ola G. Furuseth, Seda Witt ve Isak Bakli Aglen yer alıyor.

22 July, 10 Ekim Çarşamba günü Netflix’te gösterime girecek.

Paul Greengrass İmzalı 22 July'dan Resmi Fragman 3 – 22 July 2018 02

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Netflix Bilimkurgusu Awake'de Başrolü Gina Rodriguez Kaptı! 4 – gina rodriguez

Netflix Bilimkurgusu Awake’de Başrolü Gina Rodriguez Kaptı!

Netflix yapımı bilimkurgu filmi “Awake”in başrolüne karar verdi. “Jane the
Stranger Things Dördüncü Sezon Onayını Aldı 5 – Stranger Things 017

Stranger Things Dördüncü Sezon Onayını Aldı

Netflix, dünyada büyük yankı uyandıran Stranger Things’in dördüncü sezon onayını