Sessiz Bir Yer 2: Yaratıkların Nereden Geldiğini Öğreneceğiz! 1 – indir

Sessiz Bir Yer 2: Yaratıkların Nereden Geldiğini Öğreneceğiz!

14 Haziran 2019

2018’in en övgü alan korku filmlerinden biri olan Sessiz Bir Yer’in devam filmi için çalışmalar sürüyor. 20 Mart 2020’de vizyona girmesi beklenen filmin hikayesinin nasıl olacağının sinyallerini, John Krainski aylar öncesinden şöyle vermişti;

“Aslında fikir çok basit. Hala senaryoyu yazma aşamasındayız ve kesinleşen bir şey yok. Ama kafamda beni çok heyecanlandıran bazı fikirler oluşmuş durumda. Çoğu devam filminde olduğu gibi hikayede yer alan kahramanlar ya da kötülere geri dönülür. İzleyicilerin sevdiği bir karakteri ele alırsınız, onu geri getirirsiniz ve o sevilen karakterler etrafında yeni bir hikaye oluşturursunuz. Biz bunların tam tersine de sahibiz. Sevilen karakterlerin etrafındaki dünyaya sahibiz ve izleyicilerin duygusal bağ kurma imkanı bulunan bu dünyada yaşayan herhangi birilerinin hikayesi etrafında dönebiliriz. Geriye dönme isteğimin nedeni, filmin sonunda anlayacağınız üzere kurduğumuz zengin dünyayı keşfetmenin eğlenceli olacak olması. Artık görebileceğimiz birçok farklı nokta var. Bu dünyadaki diğer insanların neler deneyimlediklerini farklı bir açıdan görmek benim merakımı uyandırıyor.”

Şimdi ise Sessiz Bir Yer 2 kadrosuna dahil olan, Widows, If Beale Street Could Talk and Spider-Man: Into the Spider-Verse gibi filmlerde izlediğimiz ve gelecek projeleri içerisinde de Joker ve Godzilla vs. Kong gibi filmler bulunan, son dönemin aranan yüzü Brian Tyree Henry, filmin hikayesi hakkında bazı yorumlarda bulundu ve, ¨Sanırım tüm bu olanların nerede ve nasıl başladığı gibi bazı soruların cevaplarını alacağız. Bence insanlar bunu bilmek istiyor. Ama bence hayatta kalan daha çok insanın hikayesi ile birlikte başka bir bakış açısı göreceksiniz.¨ dedi.

Kaynak: www.beyazperde.com

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Reha Erdem Filmi Neandria, Varşova Film Festivali’nde 2 – Neandria 2023 Reha Erdem

Reha Erdem Filmi Neandria, Varşova Film Festivali’nde

Reha Erdem’in yönettiği Neandria, dünya prömiyerini 6-15 Ekim tarihlerinde düzenlenecek
Lucy Lawless Evil Dead Kadrosunda! 3 – zeyna

Lucy Lawless Evil Dead Kadrosunda!

Efsane korku filmi Evil Dead filminden yola çıkarak çekilecek Ash