Soygun Oyunu: Büyük Vurgun Fragman 1 – Soygun Oyunu Buyuk Vurgun 1

Soygun Oyunu: Büyük Vurgun Fragman

14 Ocak 2022

Yapımcılığını AD yapımın üstlendiği Ali Doğançay’ın yazıp yönettiği Soygun Oyunu: Büyük Vurgun filminin fragmanı yayınlandı! Film 18 Şubat 2022’de vizyona giriyor.

Burak Sevinç, Sercan Badur, Selim Bayraktar, Bülent Alkış, Gürkan Deniz Akhanlı, Yağmur Ün, Seren Deniz Yalçın’ın rol aldığı film iki yakın arkadaş; Ali ve Okan’ın girdikleri bir soygun oyununda başlarından geçenleri anlatan bir polisiye komedi filmi.

Soygun Oyunu: Büyük Vurgun Fragman 2 – Soygun Oyunu Buyuk Vurgun 1

Film, kahramanların yaşadığı macerayı bize bir puzzle şeklinde sunarken, olaylar iki kahramanın kazanmaları gereken, kazanırken de sevdiklerini tehlikeye attıkları bir oyuna dönüşür.

HİKAYE

Muhteşem bir okul hayatının ardından kendi ayakları üzerinde durmak isteyen iki dostun başından geçen bu hikaye inanılmaz bir soygun planıdır. Ali ve Okan’ın berbat geçen iş hayatlarının sonunda geldikleri açmaz, bir gün en yakın arkadaşları Orhan’ın eve elinde emniyet teşkilatının açmış olduğu sınav haberi getirmesiyle son bulur. Ancak köprüden önceki bu son çıkış da kaçmıştır. İki kafadar dâhinin sınavı geçememesi gariptir ama bu durumlara alışmış olan ikili hayatlarına kaldıkları yerden devam eder. Ancak tek bir farkla… Orhan’ın bir gece yarısı önlerine koyduğu teklifle şaşkına dönerler. Bulundukları hayattan ve parasızlıktan o kadar bıkmışlardır ki bir anlık şeytanın dürtmesiyle büyük bir maceranın içine girerler. Ama hiçbir şey göründüğü gibi değildir.

Soygun Oyunu: Büyük Vurgun Fragman 3 – Soygun Oyunu Buyuk Vurgun 2

Çekimleri Eylül 2019 döneminde İstanbul`un birçok farklı lokasyonunda gerçekleştirilen sinema filminin, senaryosu Ali Doğançay tarafından kaleme alındı. İkinci kez yönetmenlik koltuğuna oturan Ali Doğançay‘ın çektiği, yapımcılığını Ayşen Yıldırım’ın gerçekleştirdiği Soygun Oyunu: Büyük Vurgun, CJ ENM dağıtımıyla 18 Şubat 2022’de vizyonda!

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Three Thousand Years of Longing / Üç Bin Yıllık Bekleyiş Fragman 4 – Three Thousand Years of Longing Uc Bin Yillik Bekleyis 2022 2

Three Thousand Years of Longing / Üç Bin Yıllık Bekleyiş Fragman

George Miller'ın yönettiği Three Thousand Years of Longing / Üç
First Man / Ay'da İlk İnsan İkinci Fragman 5 – First Man Ayda İlk İnsan 3

First Man / Ay’da İlk İnsan İkinci Fragman

Yönetmen Damien Chazelle ve oyuncu Ryan Gosling, La La Land’den