Steven Spielberg'ten Yeni Korku Dizisi! 1 – spielberg quibi after dark

Steven Spielberg’ten Yeni Korku Dizisi!

13 Haziran 2019

Ünlü yönetmen Steven Spielberg’in, yeni yayın platformu Quibi için yazdığı korku dizisi sadece gece yarısı izlenebilecek. Dizi, alarm sistemiyle güneş doğduğunda yayından kaldırılacak.

Ünlü yönetmen Steven Spielberg, 2020’de açılacak olan internet yayın platformu Quibi için bir korku dizisi yazıyor. Kanalın kurucusu Jeffrey Katzenberg, yaptığı açıklamada, “Steven Spielberg geldi ve ‘Yazmak istediğim süper korkunç bir hikayem var’ dedi ve şimdi onu yazıyor” ifadesini kullandı.

Spielberg’in şimdiye kadar beş ya da altı bölüm yazdığını söyleyen Katzenberg, dizinin 10 ila 12 bölümden oluşacağını söyledi. Ünlü yönetmenin seyircilerden sıra dışı bir ricası var: Dizinin sadece gece yarısı izlenmesini istiyor. Katzenberg ve Quibi’nin CEO’su Meg Whitman, mühendislerinden bu talebi mümkün hale getirmek için bir altyapı oluşturmalarını istedi.

Hedef, kullanıcılar gün batımından sonra her neredeyseler telefonlarının dizi için alarm vermesini sağlamak. Telefon güneş doğduğunda yeniden alarm verecek ve dizi, bir sonraki gün batımına kadar yayından kaldırılarak izlenilir olmaktan çıkacak. Bir milyar dolarlık yatırımla kurulan Quibi platformu, Nisan 2020’de yayında olacak. Öte yandan Spielberg, Apple TV için de Amazing Stories adlı bir antoloji dizisi hazırlıyor.

Kaynak: www.beyazperde.com

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Son Savaş Başlıyor: World War Z / Dünya Savaşı Z 2 – World War Z 3

Son Savaş Başlıyor: World War Z / Dünya Savaşı Z

Bir sabah ailenizin yanında uyanıp bir zombi salgınının başladığını öğrenseydiniz
Toronto Urban Film Festivali'nde Bir Türk Yönetmen! 3 – 517590767 1280x720

Toronto Urban Film Festivali’nde Bir Türk Yönetmen!

Toronto Urban Film Festivali kapsamında Türk yönetmen “Baturhan Bilgin'in “Theory”