Sweet Girl Resmi Fragman 1 – Sweet Girl 2021 2

Sweet Girl Resmi Fragman

11 Temmuz 2021

Netflix, Jason Momoa ve Isabela Merced’in başrolünde yer aldığı Sweet Girl adlı filmin resmi fragmanını ve ilk karelerini paylaştı.

Sweet Girl, 20 Ağustos’ta tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te.

Ailesine çok düşkün olan Ray Cooper, hayat kurtarma potansiyeline sahip bir ilacın eşi (Adria Arjona) kanserden ölmeden hemen önce piyasadan çekilmesinden sorumlu ilaç firmasına karşı mücadele ederek adaleti sağlamaya yemin eder. Ancak gerçekleri ararken onu ve kızı Rachel’ı (Isabela Merced) tehlikeye atan ölümcül bir karşılaşma yaşayınca, Ray’in asıl amacı ailesinden geriye kalan tek kişiyi korumak için intikam almaya dönüşür.

Brian Andrew Mendoza‘nın yönettiği Sweet Girl’ün oyuncu kadrosunda Jason Momoa, Isabela Merced, Justin Bartha, Amy Brenneman, Manuel Garcia-Rulfo, Raza Jaffrey, Lex Scott Davis ve Michael Raymond-James yer alıyor.

Sweet Girl Resmi Fragman 2 – Sweet Girl 2021 1

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]

Sweet Girl

Yönetmen: Brian Andrew Mendoza
Senaryo: Gregg Hurwitz ve Philip Eisner
Oyuncu Kadrosu: Jason Momoa, Isabela Merced, Manuel Garcia-Rulfo, Adria Arjona, Raza Jaffrey, Justin Bartha, Lex Scott Davis, Michael Raymond-James and Amy Brenneman
Yapımcılar: Jeff Fierson, Brad Peyton, Jason Momoa, Brian Andrew Mendoza

[/box]

Netflix Hakkında

Netflix, 190’dan fazla ülkede 208 milyonu aşkın ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği, dünyanın eğlence odaklı lider yayın hizmetidir. Üyeler yayınları istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı tüm ekranlarda izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

House of the Dragon ve Targaryen Hanedanı Soyağacı 3 – house of the dragon targaryen family tree tr 1 1

House of the Dragon ve Targaryen Hanedanı Soyağacı

Game of Thrones evreninde bizi iki yüz yıl öncesine götüren
Extraction 2 İlk Tanıtım Fragmanı 4 – Extraction 2 2023 3

Extraction 2 İlk Tanıtım Fragmanı

Tyler Rake geri dönüyor. Başrolünde Chris Hemsworth'ün yer aldığı Extraction