The Black Phone / Siyah Telefon Yeni Fragman

24 Haziran’da vizyona girecek olan The Black Phone / Siyah Telefon filminin Türkçe altyazılı yeni fragmanı yayınlandı.

Telefon çalışmıyor ama çalıyor.

Yönetmen Scott Derrickson, korku köklerine geri dönüyor ve türün önde gelen markası Blumhouse ile yepyeni bir korku gerilim filminde yeniden ortak oluyor.

The Black Phone / Siyah Telefon Yeni Fragman 1 – The Black Phone Siyah Telefon 1

The Black Phone / Siyah Telefon Yeni Fragman 2 – The Black Phone Siyah Telefon 2

Finney Shaw, 13 yaşında utangaç ama zeki bir çocuktur ve sadist bir katil tarafından kaçırılıp, çığlık atmanın pek işe yaramadığı ses geçirmez bir bodruma kapatılır. Duvarda bağlantısı olmayan bir telefon çalmaya başladığında Finney, katilinin önceki kurbanlarının seslerini duyabildiğini fark eder. Kendi başlarına gelenlerin Finney’nin başına gelmemesi konusunda kesin kararlıdırlar.

Kariyerinin en dehşet verici rolünde dört Akademi adaylığı bulunan Ethan Hawke ve ilk rolünü canlandıran Mason Thames’in oynadığı Siyah Telefon’un yapımcısı, yönetmeni ve ortak yazarı Lanet, Şeytan Çarpması ve Marvel’ın Dr. Strange filmlerinin de yazarı ve yönetmeni olan Scott Derrickson.

Filmin senaryosu Derrickson ve C. Robert Cargill’e (Doctor Strange, Lanet serisi) ait olup, Joe Hill’in New York Times’ın çok satan 20th Century Ghosts kitabındaki ödüllü kısa hikayesine dayanmaktadır.

Filmin yapımcılığını Derrickson ve Cargill’e ait Crooked Highway şirketi üstleniyor. Film, Universal ve Blumhouse tarafından sunuluyor. Jason Blum, Scott Derrickson ve C. Robert Cargill, filmin yapımcıları. İdari yapımcılar Ryan Turek ve Christopher H. Warner.

The Black Phone / Siyah Telefon Yeni Fragman 3 – The Black Phone Siyah Telefon poster

The Black Phone / Siyah Telefon

Tür: Korku
Yönetmen: Scott Derrickson
Senaryo: Scott Derrickson ve C. Robert Cargill
Uyarlanan Kısa Hikayenin Yazarı: Joe Hill
Oyuncular: Mason Thames, Madeleine McGraw, Jeremy Davies, James Ransone ve Ethan Hawke
Yapımcılar: Jason Blum, Scott Derrickson, C. Robert Cargill
İdari Yapımcılar: Ryan Turek, Christopher H. Warner

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir