The Fall Guy / Dublör Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı 1 – The Fall Guy Dublor 2024 1

The Fall Guy / Dublör Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

3 Kasım 2023

Bir dublör kahraman oluyor.

O bir dublör ve bu camiadaki her dublör gibi bizim eğlencemiz için havaya uçurulup vurulur, pencereden fırlatılıp en yüksek yerlerden atılır. Ve şimdi, neredeyse kariyerini sona erdiren bir kaza sonrasında bu emektar dublör, hem işini yapmak hem de kayıp bir film yıldızını bulmak, hem bir komployu çözmek ve hem de hayatının aşkını geri kazanmaya çalışmak zorundadır. Bu hikayede doğru giden ne olabilir ki?

The Fall Guy / Dublör filminin ilk fragmanı yayınlandı. Bullet Train (Suikast Treni), Deadpool 2, Atomic Blonde (Sarışın Bomba) ve Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw’un başarılı yönetmeni ve John Wick, Nobody (Önemsiz Biri) ve Violent Night’ın (Vahşi Gece) yapımcısı olarak nam salan, kendisi de eski bir dublör olan yönetmen David Leitch’in, şimdiye kadarki en kişisel filmi. Komik, sürükleyici, yıldızlarla dolu, heyecan verici bir film olan Dublör, aksiyon filmlerine ve onları yapan ama çoğu zaman değerleri yeterince anlaşılmayan çalışkan dublör ve kamera arkası ekibine adanmış bir aşk mektubu.

The Fall Guy / Dublör Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı 2 – The Fall Guy Dublor 2024 2

Oscar adayı Ryan Gosling (Barbie, Aşıklar Şehri, Sürücü) ile Altın Küre ödüllü Emily Blunt’ı (Oppenheimer, Sessiz Bir Yer filmleri, Sicario) başrole taşıyan filmde, fiziksel ve zihinsel sağlığına odaklanmak için bir yıl önce işi bırakmış, ancak eski sevgilisi Jody Moreno tarafından yönetilen yüksek bütçeli bir stüdyo filminin yıldızının kaybolmasıyla tekrar göreve çağrılan Colt Seavers’i izliyoruz.

Filmde acımasız yapımcı Gale (Emmy ödüllü Hannah Waddingham; Ted Lasso), yıldız Tom Ryder’ın (Altın Küre ödüllü Aaron Taylor-Johnson; Suikast Treni) kaybolmasını stüdyo ve medyadan gizlemeye çalışırken Colt, Jody’yi geri kazanmak için filmin en çılgın aksiyon sahnelerini gerçekleştirir. Ancak kayıp yıldızın etrafındaki gizem derinleştikçe, Colt kendini bir dublörün yüzleştiği herhangi bir tehlikeden çok daha karanlık bir suç komplosunun içinde bulacaktır.

1980’lerin popüler TV dizisinden ilham alınarak çekilen Dublör filminde ayrıca Winston Duke (Black Panther serisi) ve Oscar ödülü adayı Stephanie Hsu (Her Şey Her Yerde Aynı Anda) oynuyor.

Hobbs ve Shaw’un senaristi Drew Pearce tarafından kaleme alınan Dublör filminin yapımcılığını, 87North şirketi adına Kelly McCormick (Suikast Treni, Önemsiz Biri, Sarışın Bomba) ve David Leitch, Entertainment 360 adına ise Ryan Gosling ve Guymon Casady (Game of Thrones, Steve Jobs) üstleniyor. Filmin idari yapımcılığı, Drew Pearce, Entertainment 360’dan Geoff Shaevitz ve orijinal Fall Guy televizyon dizisinin yaratıcısı Glen A. Larson tarafından yapılıyor.

The Fall Guy / Dublör, 2024’te sinemalarda!

The Fall Guy / Dublör

Yönetmen: David Leitch
Senaryo: Drew Pearce (Glen A. Larson tarafından yaratılan aynı adlı diziden esinlenerek yazılmıştır)
Oyuncular: Ryan Gosling, Emily Blunt, Winston Duke, Aaron Taylor-Johnson, Hannah Waddingham, Stephanie Hsu, Lee Majors, Teresa Palmer, Ben Knight
Görüntü Yönetmeni: Jonathan Sela
Yapımcılar: Kelly McCormick, David Leitch, Ryan Gosling, Guymon Casady
İdari Yapımcılar: Drew Pearce, Geoff Shaevitz, Glen A. Larson, Peter Cramer, Cecil O’Connor, Matt Reilly

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir Cevap Yazın

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Star Wars: Skywalker'ın Yükselişi Karakter Afişleri 3 – Star Wars The Rise of Skywalker 112

Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi Karakter Afişleri

20 Aralık’ta vizyona girecek Star Wars: The Rise of Skywalker
Sinister 2'dan Yeni Poster 4 – sinister 2

Sinister 2’dan Yeni Poster

Sinister 2'ya ait yeni poster yayınlandı ve son uyarı yapıldı: