The Walking Dead Grafikler

The Walking Dead Grafikler 1 – walking deadÜçüncü sezonu yayınlanmakta olan The Walking Dead, geçtiğimiz haftaki sekizinci bölümden sonra sezon arası tatile girdi. Ekranların sevilen zombi dizisi, eğer bir değişiklik olmazsa, 10 Şubat 2013 tarihinden itibaren dokuzuncu bölümü ile yayınına devam edecek. National Post News sitesi, dizinin ilk iki buçuk sezonuna ait zombi ölümlerinin, birbirinden leziz çizimlerle süslenmiş, istatistikî bilgiler içeren grafiklerini yayınlamış. The Walking Dead grafikler sayesinde kim, kaç zombiyi, hangi silahla öldürdü ya da hangi karakter zombileri haklamakta diğerlerinden önde gibi birçok sorunun sayısal karşılığını bulmak mümkün.

The Walking Dead hayranlarının ilgisini çekeceğini düşündüğümüz bu grafikleri Öteki Sinema’da da yayınlamak istedik. Bakalım kendinizi uzunca bir süre incelemekten alamayacağınız grafikleri beğenecek misiniz?

The Walking Dead Grafikler 2 – Walking Dead Kills Poster 1

The Walking Dead Grafikler 3 – Walking Dead Kills Poster 2

The Walking Dead Grafikler 4 – Walking Dead Kills Poster 3

The Walking Dead Grafikler 5 – Walking Dead Kills Poster 4

Kaynak: http://news.nationalpost.com/

Yazar hakkında: Murat Kızılca

blank
1971 İstanbul doğumlu. Aylık online sinema dergisi CineDergi ve aylık kültür sanat dergisi kargamecmua için sinema yazıları kaleme alıyor. 2008 yılından beri katkı sağladığı Öteki Sinema’da bir yandan da editörlük görevini sürdürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir