Facebook Sayfamıza Üye Ol, Darth Vader Çizgi Romanını Kap!

Öteki Sinema’nın Facebook sayfasına ilgiyi arttırma amaçlı güzel bir etkinliğimiz var. Bu tür etkinliklere bahane üretmektense katılmanızı ve şahane bir çizgi romana sahip olma şansını yakalamanızı tavsiye ederiz. Yazının altında vereceğimiz linkten Facebook sayfamıza ulaşıyor, bu haber özetinin altına “Anakin Skywalker gücün karanlık tarafına geçmeyi kabul etti. Çünkü…” cümlesine anlamlı bir son ekliyorsunuz. Biz de bunu yapan eski / yeni takipçilerimizden birine JBC yayıncılıktan çıkma, olağanüstü kalitede bir baskıya sahip, 176 sayfalık Star Wars: Darth Vader özel sayısını hediye ediyoruz. Bu kadar basit…

Bu müthiş çizgi roman Darth Vader karakterini odağına alan 7 hikayeyi barındırıyor. Daha çok filmlerde gözükmeyen, anlatılmamış hikayelerden oluşan eser, Jan Duursema ve John Ostrander gibi LucasFilm ve Dark Horse’un en gözde çizerleri ve yazar ekibi tarafından hazırlandı.

Cildin içindeki maceralar Vader’ı kişiliğini ve iç dünyasını yansıtan maceralardan oluşuyor.Hikaye’ler daha önce yabancı dilde yayınlanmış sayılardan oluşuyor.Cildi Vader hikayelerinden oluşan bir derleme olarak görebilirsiniz.En güzel hikaye bence “Yaratıcıya Şükürler” Hikaye Bespin gezegeninde Vader’ın C3-PO’yu görmesini küçüklüğünü bir Jedi olma arzusuyla yanıp tutuştuğu dönemi bir kere daha ona hatırlatışınıı ele alıyor.Bunun dışında Star Wars’ın alternatif evrenine bi kapı aralamakta. (kaynak: Türk Çizgi roman)

Öteki Sinema, JBC yayıncılık işbirliği okurlarımız yararına başka sürprizlerle de devam edecek. Çok yakında yine JBC’den çıkan Klon Savaşları çizgi romanlarıyla ilgili kapsamlı bir inceleme yazısı yayınlayacağız. Güç sizinle olsun…

Öteki Sinema sayfasına  üye olmak ve yarışmamıza katılmak için resme tıklayın!

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

Çocukluğu Samsun'da eniştesinin müdürü olduğu sinemada film izleyerek, film parçalarına oyuncak merceğinde bakarak geçti. 2005 yılının sonunda "Öteki Sinema" yı kurdu. Beyazperde, Cinedergi ve Medyaradar'da yazıyor. Motor, yelken ve fotoğraf tutkunu... Film izlemeyi ve filmler hakkında yazmayı herşeyden daha çok seviyor.

7 Yorumlar

 1. Anakin Skywalker gücün karanlık tarafına geçmeyi kabul etti. Çünkü kaleyi içten çökertmesi gerekiyordu. Bu onun kaderiydi…

 2. selim balıkçıığlu

  Anakin Skywalker gücün karanlık tarafına geçmeyi kabul etti. Çünkü sevdiği kızı kurtarmak istiyordu.

 3. Arkadaşlar yorumlarınızı onayladım ama buraya değil yukarıdaki Darth Vader resmine tıklayıp Öteki Sinema’nın Facebook sayfasına yapacaksınız. Bir zahmet…

 4. Anakin Skywalker gücün karanlık tarafına geçmeyi kabul etti. Çünkü padmé’nin olucegi ile ilgili şeyler gormeye baslamıştı.Palpatin Anakin Skywalker a padmé yi kurtara bilecegini soyledi.Anakin Skywalker gücün karanlık tarafına gecmeyi kabul etti.

 5. selim balıkçıığlu

  tamamdır başkan :D

 6. Anakin Skywalker gücün karanlık tarafına geçmeyi kabul etti. Çünkü Anakin Skywalker padmé’nin olecegi ile igili sahneler gormeye baslamıstı.Palpatin Anakine Padmé yi bu kaderinden kurtara bilecegini soyledi.Anakin Skywalker gücün karanlık tarafına gecmeyi kabul etti.

 7. Arkadaşlar ısrarla buraya yorum bırakıyorsunuz. Yazıyı bir okusanız bir zahmet… Bundan sonra bu yazı altına gelecek yorumları yayınlamıyoruz. Lütfen Facebook sayfamıza üye olup oradaki ilgili kısma yorumlarınızı bırakın. Teşekkür ederiz.

%d blogcu bunu beğendi: