3 From Hell’den Beklenen Fragman Yayınlandı!

Rob Zombie’nin yeni filmi 3 From Hell’den beklenen fragman yayınlandı. Müzisyenlikten yönetmenliğe geçiş yapan Rob Zombie’nin yönetmenliğini üstlendiği serinin yeni devam filminde bir kez daha sadist ruhlu seri katil Firefly ailesi geri dönüyor. Gittikleri her yerde de bol kan dökülüyor.

Bol kanlı korku filmi Vahşet Çetesi’nin devam halkası olan yapımda başrolleri bir önceki filmde olduğu gibi acımasız Vera-Ellen “Baby” Firefly’a hayat veren, Zombie’nin eşi Sheri Moon Zombie ve ilk filmin baş karakterlerinden Otis Driftwood’u canlandıran Bill Moseley üstleniyor. Bir önceki filmin bittiği yerden devam eden “3 From Hell”de Otis, Baby ve Spaulding mermi yağmurundan kurtulmayı başarıyorlar. Ancak hayatta kalmalarının bedeli olarak hapse atılıyorlar. Elbette ki demir parmaklıklar seri katilleri durduramıyor ve kaçmanın bir yolunu buluyorlar. Richard Brake‘in canlandırdığı Foxy ile ortaklık kuran üçlü bir kez daha dehşet saçmaya başlıyor.

Rollerine geri dönen Sheri Moon Zombie, Bill Moseley ve Sid Haig’e ek olarak filmin zengin kadrosunda Warden Virgil Dallas Harper’a hayat veren Jeff Daniel Phillips’e ek olarak Danny Trejo, Clint Howard, Richard Brake, Dee Wallace ve Austin Stoker, Pancho Moler, Emilio Rivera, Daniel Roebuck, David Ury, Sean Whalen, Bill Oberst Jr., Richard Riehle ve Dot-Marie Jones da yer alıyor.

Zombie’nin ilk yönetmenlik denemesi olan House of 1000 Corpses’ı 3. devam halkasına ulaştıran “3 From Hell” filminin ülkemizdeki izleyicileriyle ne zaman buluşacağı bilinmiyor. Ancak yurt dışında 31 Ekim 2019 tarihinde gösterime sunulacak.

Kaynak: Beyazperde.com

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Optimized by Optimole