Alita: Savaş Meleği 15 Şubat’ta Vizyonda 1 – Alita Battle Angel Movie Trailer

Alita: Savaş Meleği 15 Şubat’ta Vizyonda

8 Şubat 2019

Yirmi altıncı yüzyılda, bir bilim insanı tarafından hurda yığınından bir cyborg kurtarılır ve bu cyborg aslında çok önemli bir bilgi kaynağıdır. İki efsane isim; James Cameron ve Robert Rodriguez bir araya geliyor! Merakla beklenen Alita: Battle Angel / Alita: Savaş Meleği, 15 Şubat’ta gösterime giriyor.

Alita: Savaş Meleği 15 Şubat’ta Vizyonda 2 – Alita Battle Angel poster 2

Konu: Alita, kim olduğunu veya nereden geldiğini bilmediği bir halde tanımadığı bir gelecekte uyanır. Şefkatli bir doktor olan Ido onu yanına alır ve cyborg görüntüsünün altında olağanüstü bir geçmişe sahip genç bir kadının kalbi ve ruhu olduğunu fark eder. Alita yeni hayatına alışmaya çalışırken, Doktor Ido da onu gizemli geçmişinden korumaya çalışır. Yeni arkadaşı Hugo ise Alita’nın anılarını tetiklemesine yardımcı olmak ister. Bu sırada şehri yöneten tehlikeli ve yozlaşmış güçler Alita’nın peşine düşer. Eşi benzeri görülmemiş dövüş yeteneklerine sahip olduğunu fark eden Alita, geçmişine dair bir ipucu elde edecektir. Tehlikeli insanlarla karşı karşıya olan Alita; arkadaşlarının, ailesinin ve dünyasının kurtarılmasında kilit rol oynayacaktır.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]

Yönetmen: Robert Rodriguez
Senaryo: James Cameron, Laeta Kalogridis, Robert Rodriguez
Oyuncular: Rosa Salazar, Christoph Waltz, Jennifer Connelly, Michelle Rodriguez, Mahershala Ali, Eiza Gonzalez, Jackie Earle Haley, Casper Van Dien, Jeff Fahey, Sam Medina, Marko Zaror

[/box]

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

This will close in 20 seconds

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Yerçekimi / Gravity Fragman Yayında 3 – gravity

Yerçekimi / Gravity Fragman Yayında

Gravity fragman yayında! Ülkemizde Yerçekimi ismi ile gösterilecek Gravity, 25
Yelkenler Fora! Karayip Korsanları 5'ten İlk Fragman 4 – pirates salazars revenge

Yelkenler Fora! Karayip Korsanları 5’ten İlk Fragman

Johnny Depp, Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı filminde ikonik, heyecan verici