‘Aquaman’ın Yönetmeni James Wan Mı? 1 – Aquaman Movie Furious 7 Director James Wan

‘Aquaman’ın Yönetmeni James Wan Mı?

DC’nin büyük bombası ‘Batman V Superman’ heyecanı süredursun şimdiden spin-off projeler için kollar sıvanmış durumda.

Özellikle filme dahil olacak olan Aquaman ve Wonder Woman’ın kendi solo film projeleri şimdiden merak uyandırmaya başladı. Gelen son haberlere göre Aquaman’ın yönetmen koltuğuna oturtulmak istenen isim ise şu sıralar vizyonda olan Hızlı ve Öfkeli 7 filmi ile gündemden düşmeyen James Wan.

Game of Thrones dizisindeki karakteri Khal Drogo ile gönüllerde taht kuran Jason Momoa’nın ‘Batman V Superman’den sonra Aquaman’ın solo projesinde karaktere yeniden hayat vereceği duyurulmuştu. Akabinde yönetmen koltuğu için pek çok isim düşünülüyordu. Bunlar arasında John Wick ile başarılı bir işe imza atan Chad Stahelski, David Leitch de bulunuyor.

Ancak yapımcı firmanın aklındaki isim Saw, Insidious ve The Conjuring gibi yakın dönem korku sinemasına yeni bir soluk getiren, en son vizyondaki Fast & Furious 7 ile aksiyondaki başarısını da kanıtlamış olan James Wan gibi görünüyor.

Aksiyonda da ne denli kabiliyetli olduğunu kanıtlayan James Wan’ın her ne kadar takvimi şu sıra dolu olsa da Aquaman’a nasıl bir stil katar merak konusu. Henüz net bir bilgi olmasa da bir süre daha firma Wan’ın peşini bırakmayacak gibi duruyor.

Batman V Superman: Dawn of Justice 25 Mart 2016’da vizyona girerken Aquaman’ın solo filminin şayet bir aksilik çıkmaz ise 27 Temmuz 2018’de vizyona gireceğini de hatırlatalım.

Haber çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Kaynak : http://screenrant.com/aquaman-movie-director-furious-7-james-wan/

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir