Arif V 216'da Merakla Beklenen Karakterler! 1 – Ajda Pekkan Zeki Muren 1

Arif V 216’da Merakla Beklenen Karakterler!

22 Aralık 2017

Arif V 216 son yılların Türk Sineması’ndaki en geniş kadrolu yapımlarından biri olarak dikkati çekiyor. Yeşilçam’a damgasını vuran oyuncular Arif V 216 ile beyazperdede yeniden canlanıyor.

Arif V 216’nın sürpriz karakterleri filmin sosyal medya hesaplarında yayınlanan afişlerle yüzünü gösterdi. 5 Ocak’ta vizyona girecek olan yapımda Ajda Pekkan, Filiz Akın, Sadri Alışık, Ayhan Işık, Zeki Müren gibi unutulmayan yıldızlar da beyazperdede yeniden izleyici ile buluşacak.

Filmde Pervin karakterini canlandıran Ahu Yağtu, rolüyle geçmiş dönemin kötü ve kadın karakterlerini aratmayacak. Çağlar Çorumlu Zeki Müren, Zeynep Farah Abdullah Ajda Pekkan, Maria Anastasiyeva Filiz Akın, Murat Arkın ise babası Cüneyt Arkın karakterine hayat verecek. Filmin sürprizlerinden biri de Türk Sineması’nın iki önemli ismi Sadri Alışık ve Ayhan Işık olacak. Sadri Alışık’ı Mert Fırat, Ayhan Işık’ı ise Şükrü Özyıldız canlandıracak.

Arif V 216'da Merakla Beklenen Karakterler! 2 – Filiz Akin Cuneyt Arkin Arif V 216'da Merakla Beklenen Karakterler! 3 – Ajda Pekkan Zeki Muren Arif V 216'da Merakla Beklenen Karakterler! 4 – Pervin Besim Arif V 216'da Merakla Beklenen Karakterler! 5 – Sadri Alisik Ayhan Isik

Film, Nu Look ve CMYLMZ Fikir Sanat yapımcılığında, Arçelik ana sponsorluğunda 5 Ocak 2018 tarihinde vizyona girecek.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

This will close in 20 seconds

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Aşkı Bu Alemden, Kendisi Değil: Musallat 6 – musallat

Aşkı Bu Alemden, Kendisi Değil: Musallat

Aşkı Bu Alemden, Kendisi Değil: Musallat, kimilerinin adını anmamaya hatta
Antalya Sinema Derneği Film Gösterimlerine Devam Ediyor! 7 – gattaca 520c5ec691544

Antalya Sinema Derneği Film Gösterimlerine Devam Ediyor!

Ücretsiz senaryo, kurgu ve film yapım atölyelerini sürdüren Antalya Sinema