Bıçaklar Çekildi: Gizemli Bir Serüven Resmi Tanıtım Fragmanı

Netflix, Rian Johnson imzalı Glass Onion: A Knives Out Mystery / Bıçaklar Çekildi: Gizemli Bir Serüven’in resmi tanıtım fragmanını ve afişini paylaştı.

Gizemli bir serüvenin parçalarını birleştirmeye davetlisiniz…

Daniel Craig’in başrolünde yer aldığı Glass Onion: A Knives Out Mystery / Bıçaklar Çekildi: Gizemli Bir Serüven, 23 Aralık’ta Netflix’te izleyiciyle buluşacak.

Netflix, her biri renkli karakterlere sahip şüphelilerden oluşan yeni bir kadronun dâhil olduğu, Dedektif Benoit Blanc’in bir gizemi adım adım çözmek üzere Yunanistan’a gittiği, Rian Johnson imzalı Knives Out / Bıçaklar Çekildi’nin devam filmi olan Glass Onion: A Knives Out Mystery / Bıçaklar Çekildi: Gizemli Bir Serüven’in resmi tanıtım fragmanını ve afişini paylaştı.

Glass Onion: A Knives Out Mystery / Bıçaklar Çekildi: Gizemli Bir Serüven

Yönetmen: Rian Johnson
Senaryo: Rian Johnson
Oyuncular: Daniel Craig, Edward Norton, Janelle Monáe, Kathryn Hahn, Leslie Odom Jr., Jessica Henwick, Madelyn Cline, Kate Hudson ve Dave Bautista
Yapımcılar: Ram Bergman, Rian Johnson
Yayın Tarihi: 23 Aralık 2022

Bıçaklar Çekildi: Gizemli Bir Serüven Resmi Tanıtım Fragmanı 3 – Glass Onion A Knives Out Mystery Bicaklar Cekildi Gizemli Bir Seruven poster

Bıçaklar Çekildi: Gizemli Bir Serüven Resmi Tanıtım Fragmanı 4 – Glass Onion A Knives Out Mystery 2

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir