Firestarter / Tepki İlk Fragman 1 – Firestarter Tepki 2

Firestarter / Tepki İlk Fragman

11 Şubat 2022

Firestarter / Tepki filminden Türkçe altyazılı ilk fragman yayınlandı.

Görünmez Adam’ın yapımcılarından, Stephen King’in klasik korku romanının yeni uyarlamasında, sıra dışı pirokinezi güçlerine sahip bir kız, kendisini ele geçirip kontrol etmek isteyen kötü güçlere karşı kendini ve ailesini korumak için savaşır.

Ebeveynleri Andy (Zac Efron; Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile; Muhteşem Showman) ile Vicky (Sydney Lemmon; Fear the Walking Dead, Succession) on yıldan uzun bir süredir kızları Charlie’yi (Ryan Kiera Armstrong; American Horror Story: Double Feature, The Tomorrow War) benzeri görülmemiş ateş yaratma yeteneğini kitle imha silahına dönüştürmek isteyen karanlık bir federal bürodan saklamak için firardadır.

Firestarter / Tepki İlk Fragman 2 – Firestarter Tepki 1

Firestarter / Tepki İlk Fragman 3 – Firestarter Tepki 3

Andy, Charlie’ye öfkeyle veya acıyla tetiklenen gücünü nasıl yatıştıracağını öğretmiştir. Ama Charlie 11 yaşına girdiğinde gücünü kontrol etmek de giderek zorlaşır. Bir olay ailenin yerini ortaya çıkarınca, aileyi bulup Charlie’yi ele geçirmek üzere gizemli bir ajan (Michael Greyeyes; Wild Indian, Rutherford Falls) görevlendirilir. Ancak Charlie’nin başka planları vardır.

Filmde ayrıca Kurtwood Smith (Amityville: Öbür Dünyadan, Hitchcock), John Beasley (Arınma Gecesi: Anarşi, En Büyük Korku) ve Gloria Reuben (Lincoln, Mr. Robot) rol alıyor. Tepki filminin müziğini besteleyen ise efsanevi John Carpenter (Cadılar Bayramı, Christine, Sis) ile Cadılar Bayramı serisinin bestecileri Cody Carpenter ve Daniel Davies.

Keith Thomas’ın (The Vigil / Ölü Nöbeti) yönettiği, Stephen King’in korku romanından uyarlanan, senaryosunu Scott Teems’in (Cadılar Bayramı Öldürür) yazdığı Tepki’nin yapımcıları, Blumhouse adına Jason Blum (Cadılar Bayramı, Görünmez Adam) ve Weed Road Pictures adına Akademi ödüllü Akiva Goldsman (Ben Efsaneyim, Constantine). Filmin idari yapımcıları Ryan Turek, Gregory Lessans, Scott Teems, Martha De Laurentiis, J.D. Lifshitz ve Raphael Margules.

Firestarter / Tepki İlk Fragman 4 – Firestarter Tepki 2

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]

Firestarter / Tepki

Tür: Korku, Bilim Kurgu
Yönetmen: Keith Thomas
Senaryo: Scott Teems (Stephen King romanından uyarlanmıştır)
Oyuncular: Zac Efron, Ryan Kiera Armstrong, Sydney Lemmon, Kurtwood Smith, John Beasley ile Michael Greyeyes ve Gloria Reuben
Yapımcılar: Jason Blum, Akiva Goldsman
İdari Yapımcılar: Ryan Turek, Gregory Lessans, Scott Teems, Martha De Laurentiis, J.D. Lifshitz ve Raphael Margules

[/box]

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

The Black Phone / Siyah Telefon İlk Fragman 5 – The Black Phone Siyah Telefon 2

The Black Phone / Siyah Telefon İlk Fragman

28 Ocak’ta vizyona girecek olan The Black Phone / Siyah
Ölümcül Labirent: Şampiyonlar Turnuvası İlk Fragman 6 – Escape Room Tournament of Champions Olumcul Labirent Sampiyonlar Turnuvasi 1

Ölümcül Labirent: Şampiyonlar Turnuvası İlk Fragman

Adam Robitel'in yönettiği Escape Room: Tournament of Champions / Ölümcül