İşkence Bitmedi! Birdemic 2: The Resurrection Geliyor!

Bunu siz istediniz!

birdemic-2-posterKendi deyişiyle Romantik Gerilimlerin Şahı (the Master of Romantic Thrillers) James Nguyen’in yazıp yönettiği Birdemic 2: The Resurrection’a ait fragman ve poster sinemaseverlerin beğenisine(!) sunuldu.

Tüm zamanların en kötü filmi olma konusunda rakiplerine şimdiden bir hayli fark atan Birdemic’in (2010) devam filmi olarak çekilen Birdemic 2 sinirlerimizle oynamak için geri döndü. Saldırgan kartal ve akbabalardan oluşan bir kuş sürüsünün Hollywood’da yol açtığı hasarı anlatan film, aslında ilkinden çok da farklı bir şey söylemek niyetinde değil gibi.

“İlk filmdeki saldırıdan sağ olarak kurtulmayı başaran Rod ve Nathalie’ye film yapmaya uğraşan sinemacı Bill, oyuncu olmaya can atan Gloria ve rastladıkları birkaç kişi daha katılır ve hep beraber Hollywood’u tehdit eden kızgın kuşlara karşı savaşırlar.”

Nisan ayı içerisinde ABD’de sınırlı sayıda salonda gösterime girecek olan Birdemic 2: The Resurrection, eğer bir aksilik olmazsa İtalya, Fransa ve İngiltere’de de birkaç salonla kısıtlı olmak üzere gösterim şansı bulacak.

birdemic-2 01

Oktay Ege Kozak’ın Birdemic: Shock and Terror (2010) hakkındaki yazısı için:
https://www.otekisinema.com/birdemic-shock-and-terror-2010/

Yazar hakkında: Murat Kızılca

blank
1971 İstanbul doğumlu. Aylık online sinema dergisi CineDergi ve aylık kültür sanat dergisi kargamecmua için sinema yazıları kaleme alıyor. 2008 yılından beri katkı sağladığı Öteki Sinema’da bir yandan da editörlük görevini sürdürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir